Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

آغاز اکران فیلم سینمایی “غریب” در دزفول

آغاز اکران فیلم سینمایی “غریب” در دزفول

آیین افتتاحیه اکران‌ فیلم سینمایی غریب در دزفول که به همت مجموعه مردمی سینما وارثین از ۳۱ فروردین ماه آغاز خواهد شد، در منزل شهید محمدحسین اثنی‌عشری برگزار شد.

به گزارش آموزش php از دزفول، زهرا آراسته‌نیا مسئول مجموعه سینمایی وارثین در آیین افتتاحیه اکران‌های فیلم سینمایی غریب اظهار کرد: معتقدیم ظرفیت‌های عظیم و شوق فیلم خوب دیدن در شهرستان دزفول موجود است و این را در اکران های فیلم “موقعیت مهدی” به چشم خود دیدیم که تعداد تماشاگران دزفولی فیلم با تماشاگران گیلانی تقریبا برابر بود. یعنی ما به‌ عنوان یک شهرستان با یک استان رقابت کرده‌ایم. آراسته‌نیا با اشاره به کسب رتبه اکران‌کننده برتر کشوری توسط مجموعه سینما وارثین در جشنواره عمار، ضمن گلایه از نبود سالن استاندارد برای اکران فیلم در شهرستان افزود: تنها سالن استاندارد ما که سالن مجتمع سینمایی دزفول است نیز مدت‌ها است به دلیل مشکل سیستم تهویه امکان میزبانی از شهروندان را ندارد و مسئولان باید تدبیری برای ساخت و تعمیر سالن‌های شهرستان اتخاذ کنند. در این آیین افتتاحیه که فرماندار، امام جمعه، ریاست اداره ارشاد، ریاست اداره آموزش و پرورش و تعدادی از اعضای شورای شهر حضور داشتند فیلم “غریب” اکران شد و در پایان نیز مسئولین حاضر قول همکاری برای اکران این فیلم فاخر را دادند. شهید محمدحسین اثنی عشری تنها شهید خوزستانی انتفاضه فلسطین است که در سال ۱۳۵۹ توسط صهیونیست‌ها به شهادت رسید. پایان پیام/  

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

رژیم صهیونیستی گرفتار بدترین دوران حیات موقت و عمر کوتاه خود شده است

ج آوریل 14 , 2023
این روزها رژیم صهیونیستی گرفتار بدترین دوران حیات موقت و عمر کوتاه خود می‌باشد و شاهدیم که بلوا و آشوبی که روزی خواستند در ایران اسلامی‌مان برافروزند، هم اکنون دامن‌شان را گرفته و اضمحلال تدریجی و درونی این رژیم را با سرعتی دوچندان مواجه نموده است‌.