Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

اجرای ۳۵ عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در دلیجان

اجرای ۳۵ عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در دلیجان

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دلیجان از برگزاری ۳۵ عنوان برنامه مختلف همزمان با هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد.

اجرای ۳۵ عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در دلیجان

 مهدی نباتی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دلیجان با بیان اینکه هفته دفاع مقدس امسال با شعار «ما متحددیم» آغاز می‌شود، اظهار داشت: باید تلاش کنیم مراسم هفته دفاع مقدس به شیوه‌ای برگزار شود که اهداف این مناسبت بزرگ برای جامعه و به‌ویژه نسل جوان به‌خوبی تشریح شود. وی افزود: امروز عزت، اقتدار، سربلندی، امنیت ملت و کشور و نظام ما به‌واسطه ایثارگری و از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران و خانواده‌های معزز آنان و پایمردی ملت حاصل شده است. فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج دلیجان  بیان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در هفته دفاع مقدس امسال 35 عنوان برنامه در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح شهرستان دلیجان برگزار می‌شود. نباتی بیان کرد: این برنامه‌ها شامل عطرافشانی مزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و تجلیل از آنها، برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی، برگزاری یادواره شهدا، برگزاری نمایشگاه خاک عشق، پیاده‌روی خانوادگی در شهر نراق، برنامه جشن آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج) و… است. وی  تولید آثار پرمحتوا، غنی و فاخر را در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بسیار اثرگذار دانست و افزود: نقش رسانه‌ها، خبرنگاران در این امر بسیار حیاتی است. پایان پیام

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

تمام شبکه‌های برق گیلان از پایداری کامل برخوردارند

س سپتامبر 19 , 2023
به گفته مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان، علی رغم بارش شدید باران در استان، در حال حاضر شبکه‌های انتقال و فوق توزیع استان از پایداری کامل برخوردارند.