Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

ادارات خراسان‌شمالی شنبه حضوری شدند/مدارس شهری کماکان مجازی هستند

ادارات خراسان‌شمالی شنبه حضوری شدند/مدارس شهری کماکان مجازی هستند

سخنگوی ستاد مدیریت بحران خراسان شمالی گفت: طبق آخرین تصمیمی که در ستاد مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی اتخاذ شد، ساعت کاری ادارات شنبه از ساعت ۹ و ۳۰ تا ۱۴و ۳۰ دقیقه و مدارس شهری نیز به صورت مجازی فعالیت می‌کنند.

ادارات خراسان‌شمالی شنبه حضوری شدند/مدارس شهری کماکان مجازی هستند

محمدتقی ولیان، سخنگوی ستاد مدیریت بحران خراسان شمالی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد در خصوص جدیدترین تصمیمات کمیته بحران سرما در استان اظهار کرد: تصمیماتی امروز در ستاد مدیریت بحران استانداری خراسان‌شمالی برای مدیریت و گذر از شرابط سرما اتخاذ شد اما نکته مهم این است که‌ تصمیم گیری برای محدودیت ها به صورت هر ۲۴  ساعت اعلام می شود. وی گفت: برای روز شنبه ساعت کاری ادارات  از ۹ و ۳۰ تا ۱۴و ۳۰ است و فعالیت گرمایش آنان با سوخت جایگزین تا حد امکان باید انجام شود.    سخنگوی ستاد مدیریت بحران خراسان شمالی افزود: مدارس شهری به صورت‌ مجازی فعالیت می کنند و  مدارس روستایی فعالیت حضوری دارند.  وی بیان داشت: بازگشایی دانشگاه های خراسان شمالی نیز از ۸ بهمن خواهد بود.  ولیان تصریح کرد: فعالیت جایگاه های سوخت CNG در بجنورد، شیروان، اسفراین دو جایگاه  و در سایر شهرستان ها فقط یک جایگاه مجاز به فعالیت است.  وی ادامه داد: فعالیت مجموعه های صنفی و صنعتی نیز با سوخت جایگزین بلامانع است و خدمت رسانی نانوایی ها نیز در سطح استان ۳ شیفت خواهد بود. 

سخنگوی ستاد مدیریت بحران خراسان شمالی در پایان گفت: در صورت تغییر در هر یک از موارد فوق، مراتب از طریق رسانه‌ها اطلاع رسانی خواهد شد. پایان پیام/آ

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

اولین اطلاعات از فیلم‌های حاضر در جشنواره فجر/ رشد کیفی آثار مشهود است

پ ژانویه 19 , 2023
پرویز شیخ‌طادی: «سطح کیفی فیلم‌ها در برخی رشته‌ها بخصوص بازیگری، فیلمبرداری و کارگردانی آنقدر به هم نزدیک بود که کار انتخاب را برای هیأت انتخاب سخت می‌کرد.