Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

ادامه محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های شمال

ادامه محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های شمال

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ترافیکی نیمه‌سنگین در محور کندوان، گفت: محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در جاده‌های شمال ادامه دارد.

ادامه محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های شمال

یدالله جهان‌تاب رئیس پلیس راه مازندران درباره وضعیت محورهای شمال در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش php در مازندران، اظهار کرد: شاهد ترافیکی نیمه‌سنگین در مسیر جنوب به شمال محور کندوان هستیم ولی تردد خودروها در محورهای هراز، سوادکوه و کیاسر به‌صورت روان است. وی افزود: معمولا پایان هفته‌ها به‌ویژه در روزهای تابستانی شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای شمال هستیم که بار برگشت طی روز جمعه موجب ترافیک در محورهای شمال می‌شود. رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در جاده‌های شمال تداوم دارد، تصریح کرد: ممنوعیت تردد کامیون و کامیونت در محور هراز اجرا شده و این محدودیت تا ساعت ۲۴ ادامه دارد و ساعت ۶ تا ۲۴ روز جمعه نیر این محدودیت تکرار می‌شود. جهان‌تاب با اعلام اینکه تردد تریلی از محور هراز، اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ فردا از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) مقطعی یک‌طرفه خواهد بود. وی با بیان اینکه تردد تمامی تریلی‌، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است، یادآور شد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ فردا از مرزن‌آباد به کرج و تهران به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود. رئیس پلیس راه مازندران با تاکید بر اینکه اجرای این محدودیت در محور کندوان براساس شرایط ترافیک خواهد بود، گفت: درصورت ترافیک سنگین، محورهای کندوان و هراز فردا یک‌طرفه می‌شود. پایان پیام/۸۶۰۳۴/م

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

راهپیمایی روز ملی عفاف و حجاب در ورامین برگزار می‌شود

پ جولای 6 , 2023
فرماندار ویژه ورامین گفت: روز ۲۱ تیرماه به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب، راهپیمایی خانوادگی در سطح شهرستان ورامین با حضور تمامی آحاد مردم برگزار می‌شود.