Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

ارتفاع بارش برف در کردستان به 40 سانتیمتر رسید

ارتفاع بارش برف در کردستان به 40 سانتیمتر رسید

معاون توسعه و پیش بینی اداره هواشناسی کردستان گفت: در 24 ساعت گذشته بیشترین میزان بارش برف در استان مربوط به کامیاران با 40 سانتی متر بوده است.

ارتفاع بارش برف در کردستان به 40 سانتیمتر رسید

علی پناهی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج با اشاره به ورود سامانه از عصر دیروز به استان، اظهار داشت: بر اساس داده‌های هواشناسی ارتفاع برف در شهرستان کامیاران 40 سامتیمتر، در دهگلان 34 سانتیمتر، سنندج 33 سانتیمتر، قروه 30سانتیمتر گزارش شده است. معاون توسعه و پیش بینی اداره هواشناسی کردستان افزود: قاملو و سراب شهرک با 21 سانتیمتر، بابارشانی 20 سانتیمتر و موچش با 17 سانتیمتر در رده‌های بعدی هستند. وی خاطر نشان کرد: فعالیت این سامانه بارشی تا عصر امروز ادامه  دارد و سپس از استان خارج می‌شود. پناهی با بیان اینکه با خروج سامانه از امشب مجددا دمای هوا در استان کاهش می‌باید، اضافه کرد: عمده‌ترین میزان پیک کاهش دما برای روز چهار شنبه با کاهش 6 تا 7 درجه ای دما پیش بینی می شود. معاون توسعه و پیش بینی اداره هواشناسی کردستان به دمای شهر سنندج در شبانه‌روز گذشته اشاره کرد و گفت: دمای هوا در این شهر بین صفر تا یک درجه در نوسان بود. گفتنی است؛ در 24 ساعت گذشته بهارستان با دمای منفی هشت درجه سردترین و بانه با 6 درجه گرم ترین نقاط استان بودند. انتهای پیام 2330/72

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

بزرگر: اگر سقوط کنیم دیگر تیمداری نمی‌کنم/ در تبریز هم شرایط میزبانی نداشتیم

ی ژانویه 15 , 2023
مدیر عامل باشگاه توفارقان آذرشهر گفت: هیچ کمکی به تنها نماینده آذربایجان‌شرقی در لیگ بسکتبال کشور نشد و تمام قول‌های قبل از شروع لیگ در حد وعده باقی ماند.