Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

اسلامی: مذاکرات با آژانس در حال پیشرفت است/ در دولت با کسی عقد اخوت خوانده نشده است

اسلامی: مذاکرات با آژانس در حال پیشرفت است/ در دولت با کسی عقد اخوت خوانده نشده است

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: روند مذاکرات میان ایران و آژانس در حال پیشرفت است و هر روز هیات‌های فنی و کارشناسی در رفت و آمد و ارتباط هستند.

اسلامی: مذاکرات با آژانس در حال پیشرفت است/ در دولت با کسی عقد اخوت خوانده نشده است

به گزارش گروه سیاسی آموزش php، محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی روز چهارشنبه (30 فروردین) در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: در حال حاضر ۶۷ رادیو دارو در ۲۱۰ مرکز پزشکی و بیمارستان در سراسر کشور توزیع می‌شود. آمار ما این بوده است که یک میلیون بیمار سرطانی از رادیوداروها در کشور استفاده کردند و این یک ظرفیتی است که با توجه به تنوع بخشی در بخش تشخیصی و درمانی داریم روی آن کار می کنیم. وی ادامه داد: امسال دو نوع رادیوداروی جدید را از فاز بالینی عبور می دهیم و الان رادیوداروها تماما در داخل کشور تولید می شود. اسلامی درباره توافق ماه مارس ایران و آژانس و روند پیشرفت مذاکرات گفت: روند مذاکرات در حال پیشرفت و پیگیری هست و هر روز هیات‌های فنی و کارشناسی میان ایران و آژانس در رفت و آمد و ارتباط هستند و به موقع درباره نتایج کار گزارش می‌دهیم. رییس سازمان انرژی اتمی در پاسخ به این پرسش که رییس جمهور در رابطه با افراد کابینه گفته‌اند به کسی چک سفید امضا داده نشده است، اظهار کرد: حرف درستی است، با کسی عقد اخوت خوانده نشده است. مهمترین شاخصه کار و مسئولیت وظیفه شناسی و انجام وظیفه به موقع و تشخیص درست مسئولیت است، من هم اگر کارم را درست انجام ندهم طبیعی است که باید با من خداحافظی کنند. پایان پیام/      

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

خبر خوب| حال این روزهای کارخانه روغن نباتی شیراز خوب است/ بازگشت کیفیت روغن نرگس به روزهای اوج خود

چ آوریل 19 , 2023
نماینده سهامداران و مسئول کانون بازنشستگان کارخانه روغن نباتی شیراز گفت: از زمان تغییر مدیریت کارخانه شاهد توسعه، تولید و کارآفرینی بیش از پیش هستیم.