Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

افتتاح و کلنگ‌زنی ۲۵ طرح آموزشی، پرورشی و ورزشی در استان اصفهان

افتتاح و کلنگ‌زنی ۲۵ طرح آموزشی، پرورشی و ورزشی در استان اصفهان

صبح امروز همزمان با افتتاح ۱۱۰۰ مدرسه و پروژه آموزشی و پرورشی در سراسر کشور، ۲۵ طرح آموزشی، پرورشی و ورزشی در استان اصفهان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

افتتاح و کلنگ‌زنی ۲۵ طرح آموزشی، پرورشی و ورزشی در استان اصفهان

به گزارش آموزش php از اصفهان، همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی و هماهنگ با افتتاح ۱۱۰۰ مدرسه و پروژه آموزشی و پرورشی در سراسر کشور، ۲۵ پروژه آموزشی، پرورشی و ورزشی در سطح استان اصفهان مورد افتتاح قرار گرفت. محمدرضا ابراهیمی مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان در این مراسم اظهار کرد: انقلاب ما به فرموده امام خمینی (ره)، معجزه قرن بود؛ انقلابی که به واسطه ایجاد آن عزت و شکوه ویژه‌ای به دین اسلام و مذهب شیعه بخشیده شد. وی افزود: انقلاب اسلامی به لطف خدا و به رهبری مردی از مردان خدا و به همت و وحدت و حضور شکوهمند مردم در صحنه و خون بسیاری از شهیدان عزیز ما رقم خورد. ابراهیمی تصریح کرد: اسلام زمانی به اوج خود رسید که نقطه مقابل آن کفر، نفاق، ظلم، ستم و استبداد بود؛ اکنون هم اردوگاه شیطان ساکت نمانده و نخواهد ماند و هزاران میلیارد دلار هزینه می‌کند تا انقلاب را از مسیر خود منحرف کند. مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان خاطرنشان کرد: اکنون ما باید در آموزش و پرورش و نهادهای دیگر مفاهیم انقلاب اسلامی را به دانش‌آموزان انتقال دهیم و یکی از مهمترین لوازم در انتقال این مفاهیم، مدارس هستند. وی تاکید کرد: وقتی که محل و مدرسه‌ای در شأن دانش‌آموز باشد، علم و تربیت بهتری صورت خواهد گرفت و این علم و تربیت می‌تواند در مسیر تعالیم پیامبر (ص) و امیرالمومنین (ع) باشد. مدارس شهید لندی و شهید چمران ناحیه ۳ اصفهان، مدرسه ابوریحان ناحیه ۶ اصفهان، مدارس امام صادق، علی‌آباد، دزج و دولت‌آباد در دهاقان، مدرسه شهید اسدی در مهردشت، پژوهش‌سرای گلخنی در زواره، مدرسه زنده یاد حاج موسی تمدن در شهر خورزوق برخوار، ۳ مدرسه در خوروبیابانک، ۴ مدرسه در سمیرم، خوابگاه رحمت تیران و کرون و سالن ورزشی اردوگاه شهید باهنر نایین از جمله پروژه‌هایی بود که امروز افتتاح شد. همچنین کلنگ احداث یک مدرسه در تیران و کرون، ۲ مدرسه در فلاورجان و ۳ مدرسه در برخوار زده شد تا فرآیند ساخت آن‌ها همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی آغاز شود. پایان پیام/ ۶۳۱۳۲/آ/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

انقلاب اسلامی تحول‌آفرین و الهام‌بخش

پ فوریه 2 , 2023
وقوع انقلاب اسلامی در برهه تاریخی دهه پنجاه،دکترین نوین حکمرانی بر پایه مردم سالاری دینی بود که با پرچمداری بزرگمرد الهی و مسیح دوران امام روح الله ( ره) قلب تاریخ را نشانه رفت و مسیر تحولات بنیادی در منطقه غرب آسیا و به تبع آن عرصه بین‌الملل را تغییر داد.