Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

انتشار تصویر جدید زمین از ایستگاه فضایی بین‌المللی

انتشار تصویر جدید زمین از ایستگاه فضایی بین‌المللی

یک فضانورد نمای زمین را از ایستگاه فضایی بین‌المللی به اشتراک گذاشت درحالی‌که آن را کاملا غیر واقعی خواند.

انتشار تصویر جدید زمین از ایستگاه فضایی بین‌المللی

به گزارش گروه علم و پیشرفت آموزش php به نقل از سی نت، عکس جدید زمین که از ایستگاه فضایی بین‌المللی گرفته شده پنل‌های خورشیدی باریک و براقی را نشان می‌دهد. بخشی از زمین به صورت وارونه با نورها و شفق قطبی سبز در امتداد منحنی قابل مشاهده است. «جاش کاسادا» فضانورد ناسا با اشتراک گذاری این تصویر از زمین آن را کاملا غیرواقعی خواند. این منظره زمین را نشان می‌دهد که ظاهراً وارونه آویزان است و نور شفق سبز در امتداد منحنی سیاره می درخشد. این فضانورد روز سه شنبه این تصویر را بدون ارائه جزئیات بیشتر در توئیتر منتشر کرد. لکه های سفید روی سیاره، چراغ های شهری هستند، در حالی که به نظر می رسد شفق سبز بخش وسیعی از جهان را پوشانده است. برخی از آرایه های انرژی خورشیدی ایستگاه نیز مشخص هستند.

  کاسادا در مهرماه طی ماموریت Crew-5 اسپیس ایکس به ایستگاه فضایی بین‌المللی رسید و قرار است در ماه جاری (اسفند) به زمین بازگردد. این تصویر چشم نواز مورد تمجید هواداران فضا و فضانورد ناسا باب هاینز قرار گرفت وی در حال حاضر روی زمین به سر می برد و در ایستگاه فضایی حضور ندارد. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

پنتاگون: شاید هرگز اف-16 برای اوکراین ارسال نشود

چ مارس 1 , 2023
معاون امور سیاسی وزیر دفاع آمریکا گفت، واشنگتن ارسال جنگنده‌های اف-16 برای اوکراین را یک اولویت در نظر نمی‌گیرد و ممکن است این جنگنده‌ها برای این کشور ارسال نشوند.