Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

انعقاد 11 قرارداد جهت توسعه ناحیه صنعتی شهرستان هلیلان

انعقاد 11 قرارداد جهت توسعه ناحیه صنعتی شهرستان هلیلان

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام گفت: با توجه به پتانسیل بالای این شهرستان ۱۱ قرارداد در ناحیه صنعتی هلیلان با ۱۲ هکتار وسعت منعقد شده که در رابطه زمین صنعتی به صورت ۱۰۰ درصد در اختیار سرمایه گذار قرار خواهد گرفت.

انعقاد 11 قرارداد جهت توسعه ناحیه صنعتی شهرستان هلیلان

به گزارش آموزش php  از ایلام، موسی حاتمی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام چهارشنبه حین بازدید از ناحیه صنعتی شهرستان هلیلان گفت: موقعیت جغرافیایی  شهرستان  هلیلان در نقطه تلاقی سه استان ایلام، کرمانشاه و لرستان و همچنین عبور جاده ترانزیتی و متصل کننده جنوب به غرب و مرکز و بالعکس از مواردی است که این شهرستان را متمایز ساخته است . وی با اشاره به این که  تمام نواحی و شهرک های صنعتی استان ایلام جهت جذب صنعتگران و سرمایه گذاران پتانسیل لازم را دارند افزود: امکانات زیربنایی لازم شامل آب، برق، گاز، مخابرات در این مراکز فراهم شده  و این نواحی آمادگی هرگونه تعامل و همراهی جهت رشد اقتصادی را دارا هستند. مدیر عامل شهرک های صنعتی استان ایلام با بیان این که یکی از راه های برون رفت از مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم های ظالمانه دشمنان  استفاده  درست و به جا  از نوآوری ها و خلاقیت های تولیدکنندگان و صنعتگران  است بیان کرد: در شهرک ها و نواحی صنعتی استان ایلام  شرایط مناسبی جهت  حضور سرمایه گذاران در عرصه صنعت و تولید فراهم شده است . حاتمی گفت: با توجه به پتانسیل بالای این شهرستان ۱۱ قرارداد در ناحیه صنعتی هلیلان با ۱۲ هکتار وسعت منعقد شده که در رابطه زمین صنعتی به صورت ۱۰۰ درصد در اختیار سرمایه گذار قرار خواهد گرفت. وی با تاکید براین که  از سرمایه گذران و تولیدکنندگان می خواهیم در این زمینه ورود کنند گفت: با توجه به سیاستگذاری های دولت  مردمی در جهت تحقق شعار سال، تلاش همه مسئولان بر این است تا از صنایع کوچک و متوسط در جهت رشد و توسعه تولید حمایت کنند و طرح ها باعث اشتغال زایی قابل توجه شوند. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

ایجاد یک بندر بزرگ در سواحل مکران

چ ژانویه 11 , 2023
معاون وزیر راه وشهرسازی ومدیرعامل سازمان بنادر ودریانوردی با تاکید بر نگاه ویژه‌ این سازمان به توسعه هرچه بیشتر سواحل مکران ، اعلام کرد: توسعه بنادر سیریک و جاسک و ایجاد یک بندر بزرگ در منطقه مکران در دستور کار سازمان بنادر و دریانوردی است.