Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

اوسمار ویرا: ۵ بازی باقی مانده و برای حق‌مان تا آخر می‌جنگیم

اوسمار ویرا: ۵ بازی باقی مانده و برای حق‌مان تا آخر می‌جنگیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قهرمانی با شانس به دست نمی‌آید. هنوز پنج بازی دیگر مانده و تا روز آخر می‌جنگیم تا به آنچه حق‌مان است برسیم. پرس در زمین حریف نشان داد تا چه حد میل به پیروزی داشتیم.

اوسمار ویرا: ۵ بازی باقی مانده و برای حق‌مان تا آخر می‌جنگیم

به گزارش آموزش php، اوسمار ویرا، پس از تساوی سرخپوشان در هفته بیست و پنجم رقابت‌ها اظهار داشت: قبل از اینکه بخواهم درباره بازی صحبت کنم می‌خواهم از تمام هوادارانی که به ورزشگاه آمدند و به ما انرژی دادند، تشکر کنم. رابطه خوب بازیکنان با هواداران در شرایط سخت به ما کمک می‌کند و باید از آنها تشکر کنم. ما می‌دانستیم که بازی سختی با سپاهان خواهیم داشت و جزئیات کوچک می‌تواند بازی را تغییر دهد. بنابر روایت سایت رسمی پرسپولیس، وی ادامه داد: ما یک شانس خوب توسط ترابی داشتیم و زمانی که ۱۰ نفره بودیم شانس خوبی هم نصیب سپاهان شد. امروز این فرصت خوب را داشتیم که به صدر جدول رفته و اختلاف خود با استقلال را از بین ببریم اما هنوز پنج بازی دیگر مانده و تا روز آخر می‌جنگیم تا به آنچه حق‌مان است برسیم.

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

رایزنی تلفنی وزیران خارجه ایران و قطر در مورد آخرین تحولات فلسطین

پ مه 2 , 2024
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری ایران و «شیخ محمد بن عبدالرحمن بن جاسم آل‌ ثانی» نخست وزیر و وزیر امور خارجه قطر در یک تماس تلفنی در خصوص آخرین تحولات منطقه گفت‌وگو و تبادل نظر کردند.