Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

باران و برف و کولاک آسمان لرستان را فرا می‌گیرد/ هشدار سطح نارنجی هواشناسی

باران و برف و کولاک آسمان لرستان را فرا می‌گیرد/ هشدار سطح نارنجی هواشناسی

معاون هواشناسی لرستان از ورود سامانه بارشی به استان طی روز دوشنبه خبر داد و گفت: از صبح روز دوشنبه تا پایان هفته جاری سامانه بارشی فعالی بر روی آسمان استان خواهد آمد.

باران و برف و کولاک آسمان لرستان را فرا می‌گیرد/ هشدار سطح نارنجی هواشناسی

زینب اکبری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، در تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی لرستان، اظهار کرد: از امشب و طی فردا یکشنبه با توجه به حاکمیت شرایط ناپایدار بر جو استان، بارش‌هایی را به شکل پراکنده خواهیم داشت. وی خاطرنشان کرد: این شرایط گاها متمایل به رگبارهای باران نیز می‌شود، ضمن اینکه در مناطق سردسیر و کوهستانی شاهد بارش برف خواهیم بود که با مخاطراتی در سطح جاده‌ها و اختلال در تردد همراه است. معاون هواشناسی لرستان از ورود سامانه بارشی به استان طی روز دوشنبه خبر و ادامه داد: از صبح روز دوشنبه تا پایان هفته جاری سامانه بارشی فعالی بر روی آسمان استان خواهد آمد. اکبری بیان داشت: در این بازه زمانی برای همه نقاط استان با شدت و ضعف بارش باران، برف، رعدوبرق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود. وی با اشاره به افزایش میزان بارش‌ها در استان، افزود: از نظر شرایط مقدار بارش نیز از دوشنبه شب تا چهارشنبه شب با توجه به فعالیت هسته اصلی سامانه بارشی بر مقدار و شدت بارش‌ها افزوده می‌شود. معاون هواشناسی لرستان تصریح کرد: با توجه به این مقدار بارندگی انتظار داریم در اغلب نقاط استان مخاطراتی همچون اختلال در تردد، کولاک برف، آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیل‌ها و بالاآمدن سطح آب رودخانه‌ها را داشته باشیم. اکبری به کاهش دمای هوای شبانه استان در روزهای پیش‌رو اشاره و خاطرنشان کرد: امروز هشدار سطح زرد و فردا هشدار نارنجی صادر خواهد شد. انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

خبر خوب؛ ارفاقات قانونی به مناسبت دهه فجر برای زندانیان تهران

ش ژانویه 28 , 2023
معاون قضایی رئیس کل دادگستری تهران گفت: به مناسبت دهه فجربه تمامی واحدهای قضایی دادگستری تهران اعلام شده تا اسامی افرادی که در پرونده‌های مختلف این واحدها بر اساس دستورالعمل ها مشمول ارفاقات قانونی می‌شوندرا اعلام کنند تا اقدامات لازم برای برخورداری از ارفاقات قانونی صورت پذیرد.