Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

بارش برف و باران در زنجان ادامه‌ می‌یابد

بارش برف و باران در زنجان ادامه‌ می‌یابد

رئیس اداره مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان به آغاز بارش‌ها در استان اشاره گرد و گفت: بارش‌ها تا چند روز آینده ادامه می‌یابد.

بارش برف و باران در زنجان ادامه‌ می‌یابد

محمد محمدی، رئیس اداره مدیریت راه‌an class=”wordInCorrect” id=”42_3″>های باتخت‌سلیمانارس در زنجان به آغاز بارش برف در برخی از محورهای استان اشاره و اظهار کرد: در حال حاضر بارش برف در محورهای زنجان – “wordInCorrect” id=”259_4″>دندی – تخت سلیمان، زنجان – طارم، زنجان – تهم – چورزق و سلطانیه – خدابنده – همدان همراه با مه موضعی در جریان است. رئیس اداره مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جادهنسبتاً;ای استان زنجان به بارش پراکنده باران در محور ابهر – خدابنده اشاره و تصریح کرد: آزادراه و ترانزیت زنجان – قزوین هم در حال حاضر همین شرایط را دارد. وی با بیان اینکه بر اساس آخرین نقشه‌id=”655_3″>های پیش‌یابی هواشناسی، از امروز تا دوشنبه با عبور امواجی از جو منطقه، افزایش پوشش ابر و تقویت وزش باد در سطح استان پدیده غالب به‌صورتست، افزود: از روز شنبه تا دوشنبه سرعت وزش باد در بعضی ساعات به حد نسبتاpan> شدید تا شدید خواهد رسید. محمدی ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود که این شرایط در روزهای جمعه تا یکشنبه با بارش‌ رئیس اداره مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با بیان اینکه در همین زمینه، هشدار هواشناسی شماره 48 رنگ زرد نیز صادر شده است، افزود: دمای هوا در اغلب مناطق تا روز دوشنبه بصورت نسبی افزایش پیدا خواهد کرد و پس از آن مجددا شاهد کاهش نسبی دمای هوا خواهیم بود. وی تصریح کرد: داده‌های ایستگاه‌های هواشناسی استان زنجان در 24 ساعت گذشته نیک‌پی با 4- درجه سلسیوس سردترین و چورزق با 17.6 درجه سلسیوس گرمترین ایستگاه‌های هواشناسی استان بوده‌اند.   پایان پیام/۷۳۰۰۴

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

بیان سینه به سینه اقدامات دولت به مردم جهاد تبیین است

ج دسامبر 22 , 2023
امام جمعه موقت خلیل آباد گفت: اقدامات دولت سیزدهم باید سینه به سینه توسط مردم بیان شود ودراین راه مسئولین هم باید فعلیت های صورت گرفته را برای اطلاع مردم در مکناسبت ها وبرنامه های مختلف بیان کنند.