Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

بارش پراکنده تا پنج‌شنبه در آسمان مازندران

بارش پراکنده تا پنج‌شنبه در آسمان مازندران

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: تا روز پنج‏شنبه شاهد آسمانی صاف تا نیمه ابری گاهی با افزایش ابر به‌ویژه در غرب استان همراه با بارش پراکنده هستیم.

بارش پراکنده تا پنج‌شنبه در آسمان مازندران

به گزارش آموزش php از ساری، احمد اسدی معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران درباره پیش‌بینی وضعیت جوی آسمان مازندران اظهار کرد: براساس نقشه‌های هواشناسی تا روز پنج‌‏شنبه شاهد آسمانی صاف تا نیمه ابری گاهی با افزایش ابر به‌ویژه در غرب استان همراه با بارش پراکنده هستیم. وی افزود: در این مدت در ارتفاعات گاهی مه‌آلود با بارش پراکنده باران و برف پیش‌بینی می‌شود. معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران بیان کرد: روزهای جمعه ۷ و شنبه ۸ بهمن ماه شاهد آسمانی صاف تا نیمه‌ابری با یخبندان صبحگاهی هستیم. اسدی اضافه کرد: از شنبه شب نیز به‌تدریج با افزایش ابر در ارتفاعات غربی با بارش باران و برف و وزش باد هستیم. وی یادآور شد: روز یک‏شنبه در مناطق غربی شاهد آسمانی نیمه ابری تا ابری با بارش باران و برف و وزش باد و در مناطق مرکزی و شرقی نیز شاهد آسمانی نیمه‌ابری گاهی با افزایش ابر و در ارتفاعات گاهی مه‌آلود با احتمال بارش پراکنده خواهیم بود. معاون هواشناسی مازندران یادآور شد: از جمعه تا دوشنبه به‌دلیل شکل‌گیری جریانات جنوبی افزایش تدریجی دما پیش‌بینی می‌شود. پایان پیام/۸۶۰۳۴/غ

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

مراسم بزرگداشت شهید حسن باقری و شهدای اطلاعات سپاه هفته آینده برگزار می‌شود

چ ژانویه 25 , 2023
معاون هماهنگ‌کننده سازمان اطلاعات سپاه پاسداران گفت: مراسم بزرگداشت شهید حسن باقری و شهدای اطلاعات سپاه پاسداران، یکشنبه هفته آینده در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) با حضور فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء (ص) برگزار می‌شود.