Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

بازدید موزه‌های سنندج برای زائران اربعین رایگان شد

بازدید موزه‌های سنندج برای زائران اربعین رایگان شد

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی سنندج گفت: زائران اربعین حسینی می‌توانند در این ایام از موزه‌های سنندج از جمله خانه کُرد، موزه باستان‌شناسی و کاخ‌موزه خسروآباد به‌ صورت رایگان بازدید کنند.

بازدید موزه‌های سنندج برای زائران اربعین رایگان شد

امیر صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: هم‌زمان با آغاز تردد زائران اربعین حسینی از شهرستان سنندج به سمت مرز بین‌المللی باشماق مریوان و لزوم خدمات‌دهی مطلوب به  مشتاقان کربلای معلی، سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه‌های مستقر در مجتمع‌های بین‌راهی و سفره‌خانه‌های سنتی توسط کارشناسان این اداره مورد بازدید قرار گرفت. رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سنندج افزود: همچنین در این ایام، نظارت‌ مستمر بر کیفیت و نرخ تأسیسات گردشگری ازجمله مراکز اقامتی، واحدهای پذیرایی بین‌راهی و مسافرتی شهرستان تشدید شده است. وی عنوان کرد: زائران اربعین حسینی می‌توانند در این ایام از موزه‌های سطح شهر از جمله موزه مردم‌شناسی خانه کُرد (عمارت آصف)، موزه باستان‌شناسی سنندج(عمارت ملالطف‌‌الله) و کاخ‌موزه خسروآباد به‌صورت رایگان بازدید کنند. صادقی با بیان اینکه تمام ارگان‌های دولتی و به‌ویژه مردم خون‌گرم و مهمان‌نواز سنندج آماده پذیرایی و خدمات‌دهی به زوار حسینی هستند، عنوان کرد: امید است با به‌کارگیری تمام ظرفیت‌ها بتوانیم سفری ایمن و آسوده برای زائران اربعین فراهم کنیم. گفتنی است، در سنندج ۱۱ موکل برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین برپا شده است. انتهای پیام2330/74

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

تجارت یا ورزش؛ اداره ورزش و جوانان دنا جواب دهد

چ آگوست 23 , 2023
سالن ورزشی چند منظوره شهر سی سخت آن گونه که شنیده و دیده می‌شود بدون هماهنگی با هیئت‌های ورزشی و ورزشکاران در اختیار نمایشگاه مبل قرار گرفته وفعالیت چندین هیئت ورزشی تعطیل شده است.