Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

بازدید پوتین از مقر مدیریت جنگ اوکراین در منطقه جنوب ارتش روسیه

بازدید پوتین از مقر مدیریت جنگ اوکراین در منطقه جنوب ارتش روسیه

رئیس جمهور روسیه به همراه وزیر دفاع و رئیس ستاد کل ارتش، از مرکز نظامی منطقه جنوب ارتش روسیه بازدید کرده و در جریان روند عملیات نظامی ویژه در اوکراین قرار گرفت.

بازدید پوتین از مقر مدیریت جنگ اوکراین در منطقه جنوب ارتش روسیه

به گزارش گروه بین‌الملل آموزش php، «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور فدراسیون روسیه بامداد امروز (جمعه) از مرکز نظامی منطقه جنوب ارتش این کشور در شهر «روستوف-نا-دونو» و مقر مدیریت جنگ با اوکراین بازدید کرد. «دیمیتری پسکوف» سخنگوی کاخ کرملین با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که پوتین بعد از بازگشت از سفر به آستانه (پایتخت قزاقستان)، به روستوف رفت تا شخصاً و از نزدیک در جریان روند عملیات نظامی ویژه در اوکراین قرار بگیرد. به نوشته خبرگزاری «اسپوتنیک»، در این سفر «سرگئی شویگو» وزیر دفاع و «والری گراسیموف» رئیس ستاد کل ارتش روسیه، پوتین را همراهی کرده و گزارش‌های لازم را به او ارائه کردند. در بیانیه کرملین آمده است که رئیس جمهور روسیه در این بازدید، با مدل‌های جدید تجهیزات نظامی آشنا شد و گزارش‌هایی از پیشرفت عملیات ویژه دریافت کرد. اسپوتنیک همچنین نوشت: «پوتین به‌طور مرتب از مقر گروه‌های شرکت‌کننده در عملیات ویژه بازدید کرده، در جلسات توجیهی شرکت و با فرماندهان ارتش دیدار می‌کند. آخرین سفر او به روستوف در اواسط اکتبر انجام شده بود». پیش از این نیز سخنگوی کرملین گفته بود: «زمان آن رسیده است که همه در کی‌یف و واشنگتن درک کنند که شکست دادن روسیه در میدان جنگ غیرممکن است». (جزئیات بیشتر)  

  پایان پیام/م

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

جام ریاست فدراسیون جهانی | پایان کار تکواندوی ایران با کسب 4 مدال طلا و برنز

ج نوامبر 10 , 2023
در روز دوم جام ریاست فدراسیون جهانی تکواندو به میزبانی کشور اردن، نماینده وزن 58- کیلوگرم کشورمان به نشان برنز دست یافت تا پرونده تیم ایران با کسب 4 نشان در این رویداد بسته شود.