Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

برگزاری ۴۳ عنوان برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در اسفراین

برگزاری ۴۳ عنوان برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در اسفراین

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اسفراین گفت: ۴۳ عنوان برنامه در قالب یک هزار و صد برنامه‌های متفاوت به مناسبت هفته دفاع مقدس در این شهرستان برگزاری می گردد.

برگزاری ۴۳ عنوان برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در اسفراین

به گزارش آموزش php از اسفراین، سرهنگ سعید وطن‌دوست، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اسفراین در نشست خبری به مناسبت گرامیداشت چهل و سومین سالگرد دفاع مقدس برنامه‌های ناحیه در سطح شهرستان را تشریح کرد. وی اظهارکرد: دفاع مقدس حماسه‌ای بی‌بدیل در تاریخ ایران زمین بوده است که ملت غیور ایران توانست در برابر جبهه ظالم استعمار و استکبار جهانی سربلند، پیروز و برگ زرینی در تاریخ این مرز و بوم رقم بزنند. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اسفراین شعار هفته دفاع مقدس در سال جاری را «ما متحد هستیم» اعلام کرد و افزود: ۴۳ عنوان برنامه در قالب یک هزار و صد برنامه‌های متفاوت به‌مناسبت هفته دفاع مقدس در رده‌های ناحیه مقاومت بسیج شهرستان برگزاری می‌شود. سرهنگ وطن‌دوست تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس، عطر افشانی گلزار شهداء، صبحگاه مشترک و نمایش اقتدار نیروهای مسلح با رژه موتوری نیروهای نظامی و انتظامی، یادواره‌های شهدا، نواختن زنگ ایثار و مقاومت، اجتماع بزرگ جوانان، برپایی نمایشگاه، اعزام اردوهای جهادی به مناطق کم‌برخوردار، توزیع کمک‌های مؤمنانه از مهم‌ترین برنامه‌های هفته دفاع مقدس در این شهرستان اعلام کرد. انتهای پیام/د 

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

۴۲۰۰ مدرسه آماده پذیرایی از ۳۷۰ هزار دانش‌آموز کرمانشاهی

چ سپتامبر 20 , 2023
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: ۴ هزار و ۲۰۰ مدرسه با ۱۶ هزار کلاس درس اول مهرماه پذیرایی ۳۷۰ هزار دانش‌آموز استان خواهد بود.