Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

بزرگراه اردبیل – مشکین‌شهر زیر بار ترافیک می‌رود

بزرگراه اردبیل – مشکین‌شهر زیر بار ترافیک می‌رود

فرماندار شهرستان مشکین‌شهر گفت: امروز شاهد اتمام آسفالت‌ریزی پروژه بزرگراه اردبیل به مشکین‌شهر هستیم و با انجام خط کشی، این بزرگراه زیر بار ترافیک خواهد رفت.

بزرگراه اردبیل - مشکین‌شهر زیر بار ترافیک می‌رود

به گزارش آموزش php از اردبیل، شهرام محمدی صبح امروز در بازدید از بزرگراه اردبیل – مشکین‌شهر اظهار کرد: با رایزنی‌های استاندار برای تامین اعتبار مورد نیاز این پروژه، امروز شاهد اتمام آسفالت‌ریزی پروژه بزرگراه اردبیل – مشکین‌شهر هستیم و با انجام خط کشی این بزرگراه به طور کامل زیر بار ترافیک خواهد رفت. وی افزود: دولت بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان در ۴۳ کیلومتر از مسیر بزرگراه اردبیل به مشکین‌شهر اعتبار هزینه کرده است که اگر آن را به روزرسانی کنیم  بالای هزار میلیارد تومان می‌رسد. فرماندار شهرستان مشکین‌شهر تصریح کرد: در این مسیر ۱۸ کیلومتر که شامل پل پیرازمیان است دچار مشکل شده بود که زیرسازی و بتن ریزی پل انجام شد و خوشبختانه با اتمام این بخش‌ها شاهد روند خوب اجرای پروژه و مراحل پایانی آن هستیم. توسعه بزرگراه‌های استان اردبیل یکی از اصلی‌ترین دغدغه و مطالبات استان اردبیل بوده که با اتمام این پروژه شاهد افزایش میزان بزرگراه‌‌های استان خواهیم بود. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

کره شمالی: دیگر به توافق نظامی 2018 با کره جنوبی متعهد نخواهیم بود

ج نوامبر 24 , 2023
وزارت دفاع کره شمالی اعلام کرد که دیگر به توافق نظامی 2018 با کره جنوبی متعهد نخواهد بود و سئول باید بهای گزافی برای افزایش تنش‌های نظامی در شبه جزیره بپردازد.