Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

بهره‌برداری از ۱۸۳ واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی کرمان

بهره‌برداری از ۱۸۳ واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی کرمان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمان گفت: ۱۸۳ واحد در سال گذشته در مجموعه شهرک‌های صنعتی به بهره‌برداری رسیده‌ که ۲۱۰۰ نفر اشتغال به همراه داشته است.

بهره‌برداری از ۱۸۳ واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی کرمان

به گزارش آموزش php از کرمان، حسین میجانی امروز در بازدید از کارخانه بابک مس شهربابک گفت: کارخانه بابک مس‌ در شهربابک با حداقل ضایعات مشغول به‌کار است و با حجم کاری که این کارخانه دارد توقع می‌رفت که ضایعات بیشتری داشته باشد و با برخورداری از مدیریت و پرسنل ماهر با کمترین ضایعات در حال فعالیت است که می‌تواند الگوی مناسبی برای سایر کارخانه‌های فعال در این حوزه باشد.  میجانی با تاکید بر سیاست‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به تامین نیاز شرکت‌های بزرگ از داخل استان گفت: ادعای فولاد زرند ایرانیان پس از انعقاد قرارداد با شرکت شهرک‌های صنعتی این است که ۶۵ درصد نیاز خود را در تامین قطعات از داخل استان تامین کرده‌اند.  میجانی با بیان لزوم تکمیل زنجیره تولید در استان کرمان خاطرنشان کرد: مدیریت ارشد استان به‌دنبال ایجاد فرهنگی در حوزه خرید‌های شرکت‌های بزرگ است که در قالب زنجیره قطعات صنعتی هم دنبال می‌شود. وی اضافه کرد: شرکت‌های بزرگ پای کار اقتصاد استان باشند و با خرید و تامین نیازهای استان در هر حوزه‌ای از تولیدکنندگان و تامین کنندگان داخلی استان حمایت شود.  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمان عنوان کرد: هر سفارش به شرکت‌های حاضر در شهرک‌های صنعتی در نهایت موجب ایجاد اشتغال می‌شود. ۱۸۳ واحد در سال گذشته در مجموعه شهرک‌های صنعتی به بهره‌برداری رسیده‌ که ۲۱۰۰ نفر اشتغال به همراه داشته است. میجانی افزود: در همین مسیر استاندار و معاون اقتصادی استاندار به ما کمک دادند و با برگزاری ۲ همایش و سه جلسه تخصصی با حضور فعالان صنعتی و معدنی، شرایط ارتباط میان شرکت‌های بزرگ و کوچک تسهیل شد. پایان پیام/۳۷۶۳/ب

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

نخستین گرامیداشت پروفسور سیداصغر محمودآبادی برگزار شد

د جولای 31 , 2023
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: گرامیداشت افراد بزرگی همچون پروفسور محمودآبادی نشان می‌دهد هویتی قوی پشت ما وجود دارد و باید این افراد به نسل جدید معرفی شوند.