Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

تخلف 229 مشاور املاک در استان بوشهر

تخلف 229 مشاور املاک در استان بوشهر

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت : از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد یک هزار و 641 بازرسی از واحدهای صنفی مشاورین املاک در سراسر استان صورت گرفته که 229 مورد آن بعنوان متخلف منجر به تشکیل پرونده شده است.

تخلف 229 مشاور املاک در استان بوشهر

به گزارش آموزش php استان بوشهر، مهدی صفوی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبر نگاران اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون از 10 هزار و 471 بازرسی از نحوه عرضه کالا و خدمات در فروشگاه‌های مواد غذایی، منسوجات، پوشاک،کیف، کفش، لوازم یدکی خودرو، مصالح ساختمانی و غیره در سراسر استان صورت گرفته که 929 مورد آن به عنوان متخلف و مابقی غیر متخلف بوده است . وی با اشاره به برنامه های اجرایی بازرسی و نظارت در سطح بازار عنوان کرد: در سطح بازار یک هزار 833 گشت مشترک بازرسی با حضور دستگاه‌های اجرایی نظیر جهاد کشاورزی، تعزیرات حکومتی، راه و شهرسازی، دانشگاه علوم پزشکی، اتاق اصناف، فرماندهی اماکن عمومی، امنیت اقتصادی فرآجا و بسیج اصناف بوده که 348 مورد آن متخلف و مابقی غیر متخلف بوده‌اند. وی افزود: همچنین تعداد یک هزار و 477 طرح نظارتی شامل عید نوروز، ماه رمضان، مبارزه با قاچاق کالا و غیره در سراسر استان صورت گرفته که تعداد 222 مورد متخلف مشخص و اقدام قانونی لازم صورت گرفته است. مدیر کل صمت استان بوشهر گفت: در راستای دستورالعمل اجرایی ساماندهی املاک و مستغلات کشور ، از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد یک هزار و 641 بازرسی از واحدهای صنفی مشاورین املاک در سراسر استان صورت گرفته که 229 مورد آن بعنوان متخلف منجر به تشکیل پرونده به ارزش 19 میلیارد و 137 میلیون ریال جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است . وی گفت : از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد 664 مورد شکایات مردمی در حوزه اصناف مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفته است که 163 مورد آن به عنوان متخلف شناسایی و منجر به تشکیل پرونده و جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است. مدیر کل صمت استان بوشهر از شهروندان خواست در صورت مشاهده تخلفات اقتصادی درحوزه صمت مراتب را از طریق سامانه یکپارچه پاسخگویی ( ۱۲۴) و تارنمای Samt.124.ir گزارش نمایند تا در اسرع وقت نسبت به بررسی، پیگیری و رسیدگی لازم اقدام شود. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

افتتاح کارخانه مهان کاغذ تویسرکان توسط وزیر صمت

س آگوست 15 , 2023
رئیس صنعت، معدن و تجارت تویسرکان از بهره‌برداری آزمایشی کارخانه مهان کاغذ تویسرکان توسط وزیر صمت خبر داد و گفت: مراکز چوب‌فروشی در تویسرکان هویت تجاری ندارند.