Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

تذکر یک نماینده به وزیر نفت درباره سهمیه سوخت ماشین آلات راهسازی

تذکر یک نماینده به وزیر نفت درباره سهمیه سوخت ماشین آلات راهسازی

نماینده شاهین شهر درمجلس در مورد مشکلات مسئولین اتحادیه صنف تاکسی تلفنی‌، وانت بارها و خودروهای سنگین شهرستان شاهین شهر و میمه به وزیر نفت تذکر داد.

تذکر یک نماینده به وزیر نفت درباره سهمیه سوخت ماشین آلات راهسازی

به گزارش خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران توانا‌، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورا ی اسلامی‌، درخصوص لزوم رفع مشکل ارتباطی سامانه نوین اصناف با سامانه ایرانیان اصناف، به منظور تخصیص سهمیه گازوئیل ماشین آلات راهسازی به جواد اوجی وزیر نفت تذکر کتبی داد. نماینده شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی‌، به دو مشکل مسئولین اتحادیه صنف تاکسی تلفنی‌، وانت بار‌ها و خودروهای سنگین شهرستان شاهین شهر و میمه در خصوص سهمیه سوخت ماشین آلات سبک و سنگین تذکر داده است که به شرح زیر است: ۱-روند دریافت سهمیه سوخت گازوئیل ماشین آلات راهسازی که با ثبت نام اعضاء در سامانه ایرانیان اصناف انجام می‌شد و در سامانه نیو تجارت پیگیری می‌شد‌، اکنون سامانه نیو تجارت به سامانه نوین اصناف ارتقاء یافته اما متأسفانه ارتباطی بین این دو سامانه تاکنون برقرار نشده است‌، به طوری که اطلاعات اعضای جدیدی که د رسامانه ایرانیان اصناف وارد شده در سامانه نوین اصناف برای اقدامات بعدی نشان داده نمی‌شود و این مشکل باعث عدم تخصیص سهمیه گازوئیل به اعضای جدید الورود است. ۲- یارانه سوخت وانت بار‌‌ها و تاکسی‌ تلفنی‌ها بیش از یکسال واریز نشده است‌، لذا ضروریست نسبت به پیگیری این ۲ موضوع تا رفع مشکل اقدام لازم صورت پذیرد.   پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

موضع‌گیری خواهران مطالبه‌گر نسبت به هنجارشکنی یک پزشک در آمل

ش اکتبر 28 , 2023
جمعی از خواهران مطالبه‌گر عفاف و حجاب از موضع‌گیری محکم و به‌موقع نماینده ولی فقیه در مازندران تشکر کردند و نسبت به اتفاقات مراسم تقدیر از پزشک هنجارشکن واکنش نشان دادند.