Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

تشییع پیکر مطهر یک شهید گمنام در محمودآباد

تشییع پیکر مطهر یک شهید گمنام در محمودآباد

پیکر مطهر یک شهید گمنام با حضور مردم ولایتمدار محمودآباد از مقابل سپاه تا آستانه امامزاده قاسم(ع) تشییع شد.

تشییع پیکر مطهر یک شهید گمنام در محمودآباد

به گزارش آموزش php از شهرستان محمودآباد،مراسم تشییع پیکر مطهر شهید گمنام ۲۴ ساله‌ای که از روز یک شنبه وارد شهرستان شده بود، عصر امروز با حضور مردم ولایتمدار و مسوولان برگزار شد.

تشییع پیکر مطهر شهید گمنام بر روی دستان مردم شهرستان محمودآباد این مراسم امروز سه‌شنبه ۵ دی ماه ۱۴۰۲ از مقابل سپاه تا آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) با حضور انبوه مردم قدرشناس محمودآباد بر روی دستان مردم تشییع شد.

تشییع شهید گمنام در محمودآباد از نکات جالب حضور تعداد زیادی از بانوان در این مراسم بود که تعدادی از آنها با سر کردن مجمع به رسم دیرین زنان مازندرانی برای این شهید والامقام تهیه کرده و پیشاپیش تشییع کنندگان مسیر را طی کردند.

مجمع‌گردانی بانوان محمودآبادی در مراسم تشییع شهید گمنام در ادامه مراسم، این شهید بر روی دستان دانش‌آموزان مدرسه کنار امامزاده قاسم(ع) به داخل صحن امامزاده طواف داده و در پایان با مداحی توسط مداحان برای گرامیداشت این شهید مراسم به پایان رسید. قابل ذکر اینکه فردا چهارشنبه این شهید خوشنام از مصلی سرخرود تشییع و در پارک پردیسان این شهر تدفین خواهد شد. پایان پیام/۸۶۰۳۸/غ

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

سایه سنگین جنگ غزه بر کریسمس انگلیس و طنین آزادی فلسطین

س دسامبر 26 , 2023
حامیان فلسطین در تداوم اعتراض به جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی، امروز سه‌شنبه که به «باکسینگ دی» و تخفیف‌های ویژه کریسمس معروف است، مقابل فروشگاه‌های زنجیره‌ای بین‌المللی تجمع کرده و فریاد آزادی فلسطین را سر دادند.