Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

تصادف زنجیره‌ای در جاده دامغان با ۱۰ مصدوم+ عکس

تصادف زنجیره‌ای در جاده دامغان با ۱۰ مصدوم+ عکس

تصادف زنجیره‌ای چند خودرو در جاده دامغان، ۱۰ نفر را مصدوم کرد.

تصادف زنجیره‌ای در جاده دامغان با ۱۰ مصدوم+ عکس

علی‌رضا باغبان، سرپرست جمعیت هلال‌احمر استان سمنان در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش php در سمنان، از تصادف زنجیره‌ای چند خودرو در کیلومتر 95 محور دامغان به سمنان خبر داد و اظهار کرد: تصادف زنجیره‌ای تریلر، پراید، پژو پارس، پژو ۲۰۶ و مینی‌بوس در این مسیر حادثه آفرید. وی تصریح کرد: بر اساس گزارش مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال‌احمر استان سمنان، تصادف زنجیره‌ای چندخودرو در محور دامغان به سمنان گزارش شد و به‌سرعت نیروهای امدادی وارد عمل شدند.

سرپرست جمعیت هلال‌احمر استان سمنان گفت: بلافاصله یک تیم عملیاتی از پایگاه امداد و نجات آهوان جمعیت هلال‌احمر با آمبولانس و خودروی نجات برای امدادرسانی به مصدومان به محل حادثه اعزام شدند. باغبان بیان کرد: این سانحه ۱۰ حادثه‌دیده داشت و هر ۱۰ نفر مصدوم شدند. وی تصریح کرد:‌ یک مصدوم توسط هلال‌ احمر و ۶ مصدوم توسط اورژانس به مرکز درمانی منتقل و سه مصدوم نیز توسط اورژانس به صورت سرپایی درمان شدند. پایان پیام/74001/م/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

نهضت خدمت و آبادانی در لیکک از احقاق حق 134 میلیارد تومانی تا اقدامات عدیده عمرانی

پ نوامبر 16 , 2023
شهردار شهر لیکک می‌ گوید احداث پارک بانوان، کاشت ۲۵۰۰ درخت ثمری در بلوارها و پارک های شهر، احداث دو پارک محله ای ، پیش بینی و تهیه طرح توجیهی پارک اسکان (پارک گردشگری) و تلاش برای جذب اعتبار این پارک از اقدامات این شهرداری است.