Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

تصمیمات لازم برای رفع مشکلات بیش از ۲۰ واحد تولیدی اتخاذ شد/ ضرورت حل مشکلات تولیدکنندگان در کم‌ترین زمان

تصمیمات لازم برای رفع مشکلات بیش از ۲۰ واحد تولیدی اتخاذ شد/ ضرورت حل مشکلات تولیدکنندگان در کم‌ترین زمان

در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اردبیل، مشکلات بیش از ۲۰ واحد و طرح تولیدی استان بررسی و برای حل این مشکلات تصمیم‌گیری شد.

تصمیمات لازم برای رفع مشکلات بیش از ۲۰ واحد تولیدی اتخاذ شد/ ضرورت حل مشکلات تولیدکنندگان در کم‌ترین زمان

به گزارش آموزش php از اردبیل، با حضور سیدحامد عاملی، استاندار اردبیل، سیدعبدالله طباطبایی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها و سرمایه‌گذاران، عصر امروز نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اردبیل برگزار شد. در این نشست مشکلات بیش از ۲۰ واحد و طرح تولیدی استان اردبیل در زمینه‌هایی همچون اصلاح جواز، انتقال سند، تسهیلات، انشعابات و تأمین زیرساخت گاز و برق بررسی و تصمیمات لازم برای رفع این مشکلات اتخاذ شد. مشکلات واحدهای تولیدی در کم‌ترین زمان حل شود استاندار اردبیل در این نشست اظهار کرد: حل مشکلات واحدهای تولیدی در کم‌ترین زمان ضروری است چراکه با توجه به تورم موجود، تأخیر و تعلل در حل مشکلات تولیدکنندگان، موجب وارد آمدن زیان به عرصه تولید می‌شود که باید دستگاه‌ها در راستای رفع موانع و بانک‌ها نیز در جهت تأمین نقدینگی واحدها تلاش کنند. وی افزود: ستاد تسهیل با هدف رفع موانع حوزه تولید و ارائه راهکارهای لازم در راستای حل مشکلات برگزار می‌شود و مساعدت‌ها در این ستاد باید منجر به رفع مشکلات و تداوم تولید شود و حوزه‌های مربوط در قالب ظرفیت‌های قانونی تلاش‌های لازم را انجام دهند. عاملی بیان کرد: با توجه به بروز برخی مشکلات بانکی از جمله بدهی در بین تولیدکنندگان، توجه ویژه سرمایه‌گذاران به برنامه‌ریزی قبلی و ارائه طرح توجیه‌دار و دارای طرح اقتصادی و آورده اولیه برای اخذ تسهیلات دارای اهمیت است. پایان پیام/۳۷۲۷/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

امیرعبداللهیان: هیچ محدودیتی برای توسعه روابط با کشورهای آفریقایی قائل نیستیم

س فوریه 21 , 2023
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه هیچ محدودیتی برای توسعه روابط با کشورهای آفریقایی از جمله نیجر قائل نیستیم، بر لزوم فعال کردن کمیسیون اقتصادی مشترک دو کشور تأکید کرد.