Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

تظاهرات علیه لالیگا در حمایت از ستاره رئال+عکس

تظاهرات علیه لالیگا در حمایت از ستاره رئال+عکس

فعالان برزیلی با برگزاری تظاهرات از ستاره برزیلی رئال حمایت کردند.

تظاهرات علیه لالیگا در حمایت از ستاره رئال+عکس

به گزارش آموزش php، نشریه «آس» مادرید خبر داد هزار فعال حقوق بشر برزیلی روز گذشته مقابل سفارت اسپانیا در برزیل با برگزاری تظاهرات به حمایت از وینیسیوس جونیور ستاره برزیلی رئال پرداختند. ماجرا وقتی آغاز شد که هفته گذشته در دیدار رئال با والنسیا در ورزشگاه مستایا شعارهای نژادپرستانه علیه ستاره رئال سرداده شد و در نهایت وینیسیوس در این بازی اخراج شد و بعد از بازی پست انتقادی علیه لالیگا گذاشت.

بعد از این اتفاق ستارگان بزرگ فوتبال یکی پس از دیگری به حمایت از وینیسیوس پرداخت و شعارهای نژادپرستانه را محکوم کردند. در نهایت لالیگا با انتشار بیانیه ای محرومیت این بازیکن را بخشید و اعلام کرد با نژادپرستان قاطعانه برخورد می کند. به همین خاطر روز گذشته در کشور برزیل مقابل سفارت اسپانیا د حمایت از وینیسیوس شعارهایی داده شد و رفتار نژادپرستانه هواداران فوتبال اسپانیا محکوم شد. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

فعالیت ادارات اردستان با سرپرست مناسب نیست

ج مه 26 , 2023
امام جمعه اردستان گفت: پسندیده نیست که چندین اداره در شهرستان اردستان با سرپرست اداره شود و این سرپرستان گرچه کار خود را انجام می‌دهد اما دلگرم نیستند و مسؤولان شهرستان باید با مشخص کردن مدیر برای ادارات به آنان امید دهند.