Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

تهدید روسیه به اقدام تلافی‌جویانه در صورت حمله به کریمه

تهدید روسیه به اقدام تلافی‌جویانه در صورت حمله به کریمه

سفیر مسکو در لندن با بیان اینکه شبه‌جزیره کریمه بخشی از خاک فدراسیون روسیه است، گفت هرگونه حمله اوکراین به این منطقه با استفاده از موشک‌های انگلیسی، عواقبی جدی در پی دارد.

تهدید روسیه به اقدام تلافی‌جویانه در صورت حمله به کریمه

به گزارش گروه بین‌الملل آموزش php، «آندری کلین» سفیر فدراسیون روسیه در لندن بامداد پنجشنبه انجام اقدام تلافی‌جویانه علیه انگلیس در صورت حمله نیروهای اوکراینی به شبه‌جزیره کریمه را رد نکرد. کلین در مصاحبه با شبکه «اسکای نیوز» گفت: «وزیر دفاع روسیه درباره نقشه‌ها برای واکنش به استفاده احتمالی اوکراین از موشک‌های دوربرد انگلیسی سایه توفان علیه کریمه، که بخشی از فدراسیون روسیه است، صحبتی نکرده است. بنابراین هر چیزی ممکن است». وی با بیان اینکه اوکراین باید عواقب و پاسخ‌های احتمالی مسکو را در واکنش به حمله به کریمه در نظر بگیرد، توضیح داد که نیروهای روس در سرزمینی هستند که رسماً به عنوان بخشی از فدراسیون روسیه شناخته شده است. به نوشته خبرگزاری «اسپوتنیک» به نقل از این مصاحبه، سفیر روسیه اظهار داشت: «در عین حال، هدف مسکو آنطور که [ریشی] سوناک [نخست وزیر انگلیس] ادعا کرده، نابود کردن آنچه روسیه نمی‌تواند تصرف کند نیست؛ بلکه کاهش توانایی‌های نظامی رژیم کی‌یف است که شروع به ایجاد تهدید برای فدراسیون روسیه کرده بود». طبق این گزارش، کلین با بیان اینکه روسیه مشکلی با کشور اوکراین ندارد بلکه رژیم کی‌یف است که موضع سخت ضد روسی اتخاذ کرده و باعث آغاز این درگیری شده، افزود: «در ابتدا گرایش‌های نازیسم در بخش‌های غربی اوکراین وجود داشت که با حمایت فعال کشورهای غربی به خط مشی رسمی دولت اوکراین تبدیل شد». در حال تکمیل…

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

خبر خوب| این شاه‌کلید ازدواج موفق را امتحان کنید

پ ژوئن 22 , 2023
امروز اولین روز از فصل تابستان را در حالی آغاز می‌کنیم که باگذشت 2 روز از هفته ازدواج، خبرهای خوب بر پاشنه عروسی می‌چرخد و حتی این شادی‌ها به سفره کارگران واحدهای تولیدی هم کشیده شده است.