Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

توزیع ۵۸۹ سری جهیزیه میان نوعروسان نیازمند چهارمحال و بختیاری

توزیع ۵۸۹ سری جهیزیه میان نوعروسان نیازمند چهارمحال و بختیاری

قائم‌ مقام کمیته امداد چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۵۸۹ سری جهیزیه میان نوعروسان نیازمند استان توزیع شده است.

توزیع ۵۸۹ سری جهیزیه میان نوعروسان نیازمند چهارمحال و بختیاری

سید مهدی هاشمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون طی سه مرحله ۵۸۹ سری جهیزیه با مشارکت خیران، مؤسسات خیریه، دستگاه‌های خدمت‌رسان و کمک‌های مردمی تهیه و میان نوعروسان نیازمند چهارمحال و بختیاری توزیع شد، این اقدام تا پایان سال نیز ادامه دارد.

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه جهیزیه‌ نوعروسان شامل لوازم ضروری زندگی از جمله یخچال، اجاق‌گاز، جاروبرقی، ماشین لباسشویی، تلویزیون و سایر وسایل مورد نیاز است، ادامه داد: در سال گذشته نیز یک هزار و ۹۲۷ سری جهیزیه تهیه و میان نوعروسان توزیع استان شد.

وی با اشاره به دیگر خدمات این نهاد در راستای ایجاد زمینه ازدواج آسان فرزندان خانواده‌های نیازمند، افزود: پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه تا سقف ۵۰ میلیون تومان نیز برای زوج‌های جوان در نظر گرفته شده است.

هاشمی در پایان خاطرنشان کرد: از جمله دیگر اقدامات کمیته امداد استان برگزاری دوره‌های مشاوره حین و بعد از ازدواج ویژه زوج‌های جوان استان است.

پایان پیام/ ۶۸۰۴۰

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

مسیر آسان ژابی برای هدایت رئال مادرید

چ اکتبر 11 , 2023
نشریه آلمانی از کار آسان سرمربی لورکوزن برای جدایی و رفتن به رئال خبر داد.