Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

جام ریاست فدراسیون جهانی | پایان کار تکواندوی ایران با کسب 4 مدال طلا و برنز

در روز دوم جام ریاست فدراسیون جهانی تکواندو به میزبانی کشور اردن، نماینده وزن 58- کیلوگرم کشورمان به نشان برنز دست یافت تا پرونده تیم ایران با کسب 4 نشان در این رویداد بسته شود.

جام ریاست فدراسیون جهانی | پایان کار تکواندوی ایران با کسب 4 مدال طلا و برنز

به گزارش آموزش php، پنجمین دوره رقابت های جام ریاست فدراسیون جهانی تکواندو در قاره آسیا (G2) به مدت 2 روز از پنجشنبه ۱۸ آبان ماه با حضور ۴۱۰ تکواندوکار به میزبانی کشور اردن در شهر امان آغاز شد و امروز جمعه در روز دوم مسابقات، ابوالفضل زندی در وزن 58- کیلوگرم موفق به کسب نشان ارزشمند برنز شد. در روز پایانی رقابت ها تیم ایران 3 نماینده داشت که ابتدا، ابوالفضل زندی در وزن 58- کیلوگرم با قرعه استراحت مواجه شد و سپس برابر «حسام الامتی» از اردن در 2 راند به برتری رسید. وی در مرجله یک چهارم نهایی «پو ین چن» حریف قدرتمند اهل چین تایپه را از پیش روی برداشت تا در نیمه نهایی حریف «پارک» نماینده عنواندار کره جنوبی شود. زندی در این دیدار 2 بر صفر برابر رقیب باخت و به نشان برنز این رقابت ها دست یافت. در همین وزن و در سمت دیگر جدول، مهدی حاجی موسائی ابتدا استراحت کرد و سپس «عمار العمری» از اردن را در 2 راند و با ناک اوت کردن حریف پشت سر گذاشت اما در دیدار بعدی مقابل «حسین کاپلان» از ترکیه نتیجه را واگذار کرد و از دور رقابت ها کنار رفت.  آناهیتا توکلی در گروه بانوان و در وزن 73+ گیلوکرم نیز دور نخست با «مو ون ژه» از کشور چین رو به رو شد که با واگذاری 2 بر یک نتیجه در راندشماری برابر حریف از دور رقابت ها کنار رفت.   بدین ترتیب تیم ایران با کسب یک نشان طلا توسط ناهید کیانی و 3 برنز مبینا نعمت زاده، ابوالفضل زندی و مهران برخورداری به کار خود در جام ریاست فدراسیون جهانی در سال 2023 پایان داد.  همچنین با اعلام کمیته برگزاری مسابقات ناهید کیانی به عنوان برترین بازیکن این دوره از رقابت ها انتخاب و معرفی شد. هدایت تیم در گروه بانوان برعهده مینو مداح به عنوان سرمربی است؛ در گروه آقایان مجید افلاکی سرمربی و مهرداد یوسفی مربی بدنساز تیم هستند. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

تظاهرات بزرگ مردم در «نیویورک» در حمایت از فلسطین

ش نوامبر 11 , 2023
رسانه‌ها غروب شنبه از برگزاری تظاهرات گسترده حمایت از فلسطین در شهر «نیویورک» در آمریکا و دستگیری شماری از مردم توسط پلیس خبر دادند.