Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

جذب اعتبار ۴۰ میلیاردی برای ساماندهی چشمه آبگرم ایوب در خراسان‌شمالی

جذب اعتبار ۴۰ میلیاردی برای ساماندهی چشمه آبگرم ایوب در خراسان‌شمالی

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی از جذب ۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای ساماندهی چشمه آب گرم ایوب نبی در شهرستان بجنورد خبر داد.

جذب اعتبار ۴۰ میلیاردی برای ساماندهی چشمه آبگرم ایوب در خراسان‌شمالی

به گزارش آموزش php از بجنورد، صبح امروز علی مستوفیان، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی در گفت‌وگو‌ با رسانه‌ها اظهارکرد: با پیگیری‌های صورت‌گرفته ۴۰ میلیارد ریال اعتبار از مصوبات سفر رئیس‌جمهوری به خراسان شمالی برای ساماندهی چشمه آبگرم ایوب پیغمبر اختصاص داده شد. وی گفت: با جذب این اعتبار در مرحله اول تأمین آب شرب بهداشتی برای مسافران و زائران ورودی به استان و تکمیل تأسیسات موردنیاز خدمات گردشگران از جمله ساماندهی محوطه، احداث سکو و آلاچیق و سرویس بهداشتی و بهسازی استخرها در دستور این کار قرار گرفت. مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی افزود: با پیش‌بینی طرح‌های توسعه‌ای و ایجاد زیرساخت‌های لازم و متقابلاً جذب زائران و گردشگران، اقتصاد جوامع محلی در منطقه ایوب پیغمبر توسعه خواهد یافت. وی خاطرنشان کرد: با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان و هیئت‌امنای امامزاده ایوب پیغمبر، علاوه بر ایجاد زیرساخت‌های لازم برای ارائه خدمات مطلوب به مسافران و زائران در مرحله بعد با سرمایه‌گذاری و اشتغال پایدار در منطقه بخشی از اشتغال روستاهای اطراف و رشد اقتصادی منطقه را به دنبال خواهد داشت. پایان پیام/ز

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

تخریب برخی از منازل مددجویان بهزیستی در زلزله خوی

ی ژانویه 29 , 2023
مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیرعامل بهزیستی کشور گفت: در زلزله خوی تخریب از 20 تا 100 درصد منازل مسکونی مددجویان داشته ایم اما آمارهای دقیق در حال بررسی است و تا چند ساعت آینده اعلام می شود.