Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

حضور نمایشنامه نویسان 10  استان در فصل دهمِ چهار‌فصل تئاتر ایران

حضور نمایشنامه نویسان 10 استان در فصل دهمِ چهار‌فصل تئاتر ایران

دفتر مطالعات و پژوهش‌های مرکز هنرهای نمایشی حوزه‌ی هنری به عنوان دبیرخانه‌ی پروژه‌ی جامع ملی آموزش نمایشنامه‌نویسی برای خارج از پایتخت، برگزیدگان هیئت علمی فصل دهم «پروژه چهارفصل تئاتر ایران» را تحت عنوان «تئاتر و مهاجرت» معرفی کرد.

حضور نمایشنامه نویسان 10  استان در فصل دهمِ چهار‌فصل تئاتر ایران

به گزارش آموزش php، ایوب آقاخانی به عنوان طراح و مدیر این پروژه‌‌ی آموزشی و مدیر دفتر مطالعات و پژوهش‌های مرکز هنرهای نمایشی حوزه‌ی هنری نمایشنامه نویسان زیر را به عنوان برگزیدگان برای نگارش نمایشنامه با مضمون “تئاتر و مهاجرت” و حضور در کارگاه‌های فصلیِ پروژه‌ی چهارفصل تئاتر ایران که آخرین کارگاه سال 1401 خواهد بود معرفی کرد. برای مشاهده برگزیدگان به اینجا (   ) مراجعه کنید. برگزیدگان باید تا 15 اسفند ماه نسخه‌های کامل شده‌ی آثار را به آدرس: [email protected]  ارسال کنند تا پس از حضور در کارگاه‌های فصلی، در صورت تایید نهایی وارد فرآیند چاپ در مجموعه‌ی “فصل سفید” شوند. لازم به ذکر است به زودی برگزیدگان فصل دهم برای چاپ با مضمون «تئاتر و ماورا» معرفی می شوند. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

افتتاح خط اتوماتیک تولید برد الکترونیکی در پارک علم و فناوری لرستان

س فوریه 14 , 2023
خط تمام اتوماتیک تولید برد الکترونیکی شرکت دانش بنیان خرم گستر الکترونیک از واحدهای دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری لرستان افتتاح شد.