Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

حمله جنگنده‌های صهیونیستی به نوار غزه برای ترور هدفمند+ فیلم

حمله جنگنده‌های صهیونیستی به نوار غزه برای ترور هدفمند+ فیلم

رسانه‌های رژیم صهیونیستی می‌گویند که جنگنده‌های این رژیم برای ترور هدفمند اعضای ارشد و سران جنبش جهادی اسلامی، به شهرهای غزه، رفح و خان‌یونس حمله کردند.

حمله جنگنده‌های صهیونیستی به نوار غزه برای ترور هدفمند+ فیلم

به گزارش گروه بین‌الملل آموزش php، رسانه‌های فلسطینی بامداد سه‌شنبه از وقوع انفجارهای قدرتمندی در غرب و مرکز شهر غزه خبر دادند. دقایقی بعد سخنگوی ارتش رژیم تروریست صهیونیستی که جنگنده‌های این رژیم در حال هدف قرار دادن مواضع گروه مقاومت جهاد اسلامی در نوار غزه هستند. دقایقی بعد خبرگزاری فلسطینی «شهاب» گزارش داد که یک منطقه در شهر رفح واقع در نوار غزه نیز هدف حملات جنگنده‌های صهیونیستی قرار گرفته است. منابع اطلاعاتی عبری‌زبان نیز ادعا می‌کنند که این حملات به دو آپارتمان در شهرهای غزه و رفح انجام شده و احتمالا ترور هدفمند اعضای ارشد از سران جنبش جهاد اسلامی است. خبرگزاری فلسطینی «صفا» نیز لحظاتی بعد نوشت که حملات شدیدی به شهر خان‌یونس توسط جنگنده‌های رژیم کودک‌کُش صهیونیستی در حال انجام است. روزنامه عبری «یدیعوت آحارونوت» هم مدعی است که در حملات به غزه و رفح، حداقل ۳ نفر از اعضای ارشد جنبش جهاد اسلامی کشته شدند. فرماندهی بخش جنوبی ارتش صهیونیستی در پیام هشداری به ساکنان تمام شهرک‌های صهیونیست‌نشین مجاور و نزدیک نوار غزه، از آنها خواست فوراً به پناهگاه‌ها بروند و به‌دلیل احتمال حملات راکتی تا اطلاع ثانوی آنجا باقی بمانند. دقایقی بعد شبکه «الجزیره» خبر داد که منابع مقاومت فلسطین به خبرنگار این شبکه در نوار غزه گفتند که یک فرمانده برجسته در گردان‌های قدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی در این حملات ترور شده است. رسانه‌های فلسطینی نیز ضمن تایید شهادت حداقل یک نفر در این حملات، گزارش دادند که چندین مجروح با حال وخیم نیز به بیمارستان منتقل شده‌اند.  

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

خبرخوب| آزادی مادری بدهکار به همت دانش آموزان خیر/ آب به جنوب سیستان می رسد

س مه 9 , 2023
شیخ کلینی در جایگاه عالم ایرانی و حافظ مکتب شیعه همواره باعث مباهات ما ایرانی هاست و به همین سبب نیز ۱۹ اردیبهشت ماه به نام بزرگداشت این عالم بزرگوار نامگذاری شده تا بیش از پیش به بزرگان خود ببالیم و قدر ایرانی بودن مان را بدانیم.