Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

خبرخوب| شب قدر متفاوت به سبک دختر طلایی ایران/ شما هم در این نذر سهیم باشید!

خبرخوب| شب قدر متفاوت به سبک دختر طلایی ایران/ شما هم در این نذر سهیم باشید!

قدر، شاید همان گل ثانیه نود است که تمام معادلات را به یک‌باره به هم می‌زند. همان فرصتی که خدا بعد از یک سال توبه و توبه شکستن به بنده‌اش می‌دهد که گل بندگی اش را ثانیه آخر کنج دروازه بنشاند و سربلند بیرون بیاید از امتحانات الهی. حالا این شب قدر سر و سری دارد که عالمان و مقربان درگاه حق خوب‌تر می‌دانند.

خبرخوب| شب قدر متفاوت به سبک دختر طلایی ایران/ شما هم در این نذر سهیم باشید!

گروه خبرخوب:  این شب‌ها که دعای جوشن کبیر می‌‌شود زبان راز و نیاز ما با خداوند ، خدا را به اسم‌های قشنگی می‌خوانیم. میان فرازهای جوشن کبیر و زمزمه‌های شب‌های قدر  او را (وَلِىَّ الْحَسَناتِ)سرچشمه نیکی‌ها، (خَیرَ الْمُحْسِنینَ) بهترین نیکوکاران، (ذَا الْجُودِ وَ السَّخَاءِ) صاحب کرم و بخشش، (مَنْ لا یُنْظَرُ إِلا بِرُّهُ)آن که جز به نیکى اش چشم ندوزند می‌خوانیم و می‌نامیم. حالا این خداوند سراسر نیکی،  این صفت عالی‌اش را در وجود ما و شما هم قرار داده تا خالق خبرهای خوب شویم! خوبی‌هایی که هر روز از شما به دست ما می‌رسد تا مهر و محبت و نیکی‌تان را گسترش دهیم و کنار هم آموزگاران خوبی‌ها باشیم. *شب قدر به سبک دختر طلایی ایران! هم دختر است و هم از آن دسته از آدم‌های معروف و ورزشکار. سن و سالی ندارد اما خوب می‌داند چه کسانی برای آزادی‌اش جان داده‌اند. «زهرا جعفرپور» را می‌گویم؛ دختر ورزشکار همدانی که به قول خودش هم رکوردهای زیادی دارد و هم افتخارات و مدال‌های زیادی. ولی دلش می‌خواهد مدال‌هایش را با شهدا شریک باشد. شب‌ نوزدهم ماه رمضان که یکی از شهدا مهمان ویژه مراسم احیای شهرشان می‌شود، یکی از مدال‌های خوش‌رنگش را پیشکش این مهمان عزیز می‌کند و از عهدی قدیمی می‌گوید. از اینکه با خودش عهد بسته شهدا الگوی همیشگی راهش باشند. مدال طلای کشوری‌اش را به گردن شهیدی می‌اندازد که نام و نشان و جانش خرج آزادی او و دختر و زنان ایرانی شده است.«زهرا جعفرپور» نمونه دیگری از  دختران ایرانی است که باید تصویرش را قاب گرفت روی دیوار وطن و نشان آنان داد که دم از دختران ایرانی می‌زنند. 

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

با دلار چه کنیم؟

س آوریل 11 , 2023
تجمیع تمام ارزهای صادراتی در مرکز مبادله، ایفای نقش مدیریت بانک مرکزی در بازار غیررسمی، ایجاد ابزارهای مالی جدید، کنترل‌های ارزی در حوزه ثبت سفارش و ایفای نقش محوری بانک مرکزی در سیاست ارزی از جمله اقدامات مناسب برای سازماندهی بازار ارز است.