Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

خبرهای خوش وزارت نیرو برای پروژه‌های سدسازی لرستان

خبرهای خوش وزارت نیرو برای پروژه‌های سدسازی لرستان

معاون آب و آبفای وزیر نیرو گفت: پروژه‌های سدهای لرستان همچون مخملکوه، آبسرده، کمندان و .. شرایط خوبی پیدا کردند، به نحوی که برخی‌ها امسال افتتاح و بخش عمده‌ای نیز تا پایان سال ۱۴۰۳ به بهره‌برداری خواهند رسید.

خبرهای خوش وزارت نیرو برای پروژه‌های سدسازی لرستان

به گزارش آموزش php از الیگودرز، محمد جوانبخت عصر امروز در حاشیه بازدید از سدهای این شهرستان در گفت‌وگو با رسانه‌ها اظهار کرد: ماده ۲۳ مجوزی است که توجیهات و کاربرگ‌های لازم برای احداث یک پروژه تهیه می‌شود و سازمان برنامه مجوز لازم را برای ردیف اعتباری آن صادر می‌کند. وی خاطرنشان کرد: با توجه به تغییر احجام در سد معشوره، ماده ۲۳ این پروژه باید تجدید می‌شد. معاون آب و آبفای وزیر نیرو با بیان اینکه کارهای لازم برای اخذ ماده ۲۳ سد معشوره گرفته شده، افزود: به نظر می‌رسد حداکثر تا یک ماه آینده این پروژه در سازمان برنامه بودجه به سرانجام برسد. جوانبخت افزود: پروژه‌های سدهای لرستان همچون مخملکوه، آبسرده، کمندان و .. شرایط خوبی پیدا کردند، به نحوی که برخی‌ها امسال افتتاح و بخش عمده‌ای نیز تا پایان سال ۱۴۰۳ به بهره‌برداری خواهند رسید. گفتنی است عملیات ساخت سد معشوره به منظور تامین آب آشامیدنی صنعت، کشاورزی و جلوگیری از وقوع سیلاب‌های مخرب رودخانه کشکان از سال ۹۱ شروع شده و در صورت افتتاح ۵ شهرستان از مزیت‌های اقتصادی آن بهره‌مند خواهند شد. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

اطلاعیه استخدام ۱۱ هزار مربی پرورشی بزودی منتشر می‌شود

ش اکتبر 21 , 2023
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع ,وزارت آموزش و پرورش گفت: اطلاعیه استخدام ۱۱ هزار مربی پرورشی در مدارس بزودی منتشر می‌شود.