Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

خبر خوب| تیم 11 نفره فوتبال منتظر سه‌قلوها

خبر خوب| تیم 11 نفره فوتبال منتظر سه‌قلوها

وقتی روز قلم می‌شود، ناخودآگاه یاد نویسندگان می‌افتید،‌ اما بالاخره ما خبرنگاران هم دلی داریم،‌ چرا که شاید با خبرهای خوبمان بتوانیم قدمی برای خوب کردن حال دلتان برداریم. پس شما هم لطف کنید برای عاقبت‌ بخیری ما در روز قلم دعا کنید.

خبر خوب| تیم 11 نفره فوتبال منتظر سه‌قلوها

گروه خبر خوب: در آیین گذشتگان ما، روز چهاردهم تیرماه به عنوان روز بزرگداشت کاتبان نامیده می‌شود، گذشت و گذشت تا اینکه در سال ۱۳۸۱ اعضای انجمن قلم ایران که مدت‌ها به دنبال انتخاب یک روز خاص برای اهالی فرهنگ و قلم بودند، این روز را با تصویب شورای فرهنگ عمومی به عنوان «روز قلم» نامگذاری کردند.  همان قلمی که زبان دوم ما است و گستره تأثیرش حتی به فراسوی زمین هم رسیده است. شاید بی‌مناسبت نیست که خدای متعال به قلم قسم خورده و در قرآن کریم می‌فرماید: «وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ» حال ما نیز  ۲ روز مانده به عید بزرگ غدیر دست به قلم می‌شویم و خبرهای خوبی را به شما می‌رسانیم؛ خبرهایی که از یک خانواده پرجمعیت شروع می‌شود، سپس به بچه‌های دبستانی در غرب تهران می‌رسد و در نهایت هم به دیوارهای مهربانی در یک داروخانه ختم می‌شود. حال این شما و این بسته خبرخوب روز چهارشنبه ۱۴ تیرماه:

آقای رمضانلی ؛ پدر ۱۱ فرزند این تیم فوتبال منتظر ۳ یار جدید است! خبر اول امروز ما مربوط به خانواده پرجمعیتی است که این روزها نظیرش در کشور کم پیدا می‌شود، آقای رمضانلی۴۳ ساله و همسرش خانم موسایی ۳۸ ساله اهل یکی از روستاهای سروستان هستند که ثمره عشقشان فعلاً‌ ۱۱ فرزند (۶ دختر و ۵ پسر) به اندازه یک تیم فوتبال است. البته قرار است تا چهار ماه دیگر فرزندان سه قلویشان هم به دنیا بیایند.  

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

بازداشت حقوق خوانده مردم آزار در یزد

چ جولای 5 , 2023
فارغ التحصیل رشته حقوق که با طرح شکایات و دعاوی واهی به آزار و اذیت مردم می‌پرداخت توسط حفاظت اطلاعات دادگستری استان یزد شناسایی و بازداشت شد.