Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

خبر خوب| خانه امن تروریست های شاهچراغ کشف شد

خبر خوب| خانه امن تروریست های شاهچراغ کشف شد

آرتین را به یاد دارید؟ همان پسرک آرام، با اشک‌های بی‌صدا و بغض‌های فروخورده. حالا قریب یک‌سال از تنها شدن او می‌گذرد و صدای بغض و کینه‌ای دیگر خاطره ای سیاه را در ذهن آشفته‌اش تکرار می‌کند. اما قرار است این صفحه از خبرهای خوب بگوید و چشم و دلتان را روشن کند…

خبر خوب| خانه امن تروریست های شاهچراغ کشف شد

گروه خبر خوب: آرتین را به یاد دارید؟ همان پسرک آرام، با اشک‌های بی‌صدا و بغض‌های فروخورده. همان که حماقت‌ها و خودخواهی های عده‌ای آشوبگر، بهای خون پدر، مادر و برادرش شد. حالا قریب یک‌سال از تنها شدن او می‌گذرد و صدای بغض و کینه‌ای دیگر خاطره ای سیاه را در ذهن آشفته‌اش تکرار می‌کند. تکرار لحظه‌ای که با خودت می‌گویی:« ای‌کاش آرتین نفهمد!» اما ازآن‌جاکه قرار است این صفحه از خبرهای خوب بگوید و چشم و دلتان را روشن کند این خبر تقدیم به همه مردم ایران عزیز به خصوص قلب کوچک آرتین؛ «خانه امن تروریست‌های شاهچراغ کشف شد‌. به گفته رئیس کل دادگستری استان فارس، در پی تلاش‌های سربازان گمنام امام زمان (عج) تاکنون تعدادی از عناصر مظنون به ارتباط با حادثه تروریستی حرم شاهچراغ (ع) دستگیر شده‌اند.»

زنانی که هم آزادندو هم با افتخار زندگی می کنند * باز هم درخشش بانوان قهرمان ایران زمین می‌گفتند ما مثل هم نیستیم. راست می‌گفتند! برای آن‌ها متانت دخترانه، نجابت همسرانه و عشق‌ورزی مادرانه مفهومی ندارد. چشم‌هایشان ایستادن بانوان بر بلندای ایثار، مقاومت و افتخار را نمی‌بیند و گویی برای آزادی معنایی جز رهایی و ولنگاری نمی شناسند. اما زنان عفیف این سرزمین آزادی و زندگی را در عشق و ایثار می‌بینند. همان‌ها که مادرانه‌هایشان زبانزد تاریخ است و حالا جلوه‌ای دیگر از زندگی و زنانگی همراه با تجلی آزادی بر سکوی قهرمانی :« بانوان بسکتبالیست کشورمان در دومین دیدار کاپ آسیا مقابل مغولستان به پیروزی رسیدند. ملی‌پوشان کشورمان موفق شدند این بازی را با نتیجه ۷۰ بر ۳۳ به سود خود رقم بزنند.» باز هم درخشش بانوان قهرمان ایران زمین، بر ایرانیان همیشه سرافراز مبارک.

صاحب خانه های کوچولو *چندقلوهایی که صاحب خانه می شوند این روزها سخن از خطر کهن‌سالی ایران اسلامی  و امید به سیر صعودی نمودار رشد جمعیت نُقل محافل است. رهبر معظم انقلاب نیز بارها و بارها به امر فرزند آوری، جلوگیری از حرکت کشور به سمت پیری جمعیت و لزوم بازنگری در سیاست‌های تحدید نسل تأکید فرموده‌اند. اما صحبت از تشویق و هدیه دادن که می‌شود حساب دیگری دارد. جایزه هر چه باشد به کام آدمیزاد شیرین است و کوچک و بزرگ هم نمی‌شناسد. مسکن رایگان برای خانواده‌های دارای فرزندان چهارقلو! معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده می گوید:«در بودجه سال ۱۴۰۲ مقرر شده برای خانواده‌های دارای فرزندان ۴ قلو به بالا، مسکن رایگان واگذار شود.» البته این قانون، مجزا از قانون جوانی جمعیت است، چرا که در قانون جوانی جمعیت، والدین مکلف هستند به صورت اقساط هزینه مسکن را بپردازند، اما در این طرح ویژه، واگذاری مسکن به خانواده ۴قلوها و بیشتر، به صورت کاملا رایگان انجام می‌شود. تبریک به صاحب خانه های کوچولو و پدر و مادرهای خوش اقبالشان!

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

تخلف 229 مشاور املاک در استان بوشهر

س آگوست 15 , 2023
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت : از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد یک هزار و 641 بازرسی از واحدهای صنفی مشاورین املاک در سراسر استان صورت گرفته که 229 مورد آن بعنوان متخلف منجر به تشکیل پرونده شده است.