Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

خبر خوب| وعده امام خمینی (ره) به منچستر هم رسید

خبر خوب| وعده امام خمینی (ره) به منچستر هم رسید

این روزها جلوه زیبایی خاندان اهل بیت و سیدالشهدا آنچنان نمایان است که حتی خبرهای خوبمان از هر گوشه و کنار نیز تحت تاثیر این بزرگان قرار دارد. از بروکسل و منچستر گرفته تا مشهد و اصفهان و کربلا…

خبر خوب| وعده امام خمینی (ره) به منچستر هم رسید

گروه خبر خوب: روزی چندبار خداوند را با صفات رحمان و رحیم یاد می‌کنید و چقدر در مفهوم این دو واژه همه چیز تمام، ریز می‌شوید؟ البته که چندان هم نیاز به ریزشدن‌های مکرر نیست و فرد به فردمان عمق این دو واژه را هر روز و هر لحظه در جریان زندگی احساس می‌کنیم. دو صفت برتر خداوند که ربطی به درجه اخلاص آدم‌ها ندارد و بی‌دریغ از جانب خداوند روانه می‌شود، پس هیچ گاه از رحمت خداوند ناامید نباشید و بدانید که حتی اگر حواس شما به خداوند نباشد هم، حواس او قطعا به شما هست. این را خود خداوند نیز به عناوین مختلفی تاکید کرده است. در قصص التوابین آمده که روزی حضرت موسی خداوند را با عناوین مختلف صدا می‌زند و خداوند به هرکدام یک لبیک می‌گوید اما زمانی که حضرت موسی، خداوند را به عنوان خدای گناهکاران خطاب می‌کند، خداوند ۳ مرتبه لبیک می‌گوید و وقتی حضرت موسی علت این پاسخ را جویا می‌شود. خداوند می‌فرماید: «ای موسی! عارفان به معرفت خود و نیکوکاران به کار خود و مطیعان به اطاعت خود اعتماد دارند، اما گناهکاران جز به فضل من پناهی ندارند. اگر من هم آن‌ها را از درگاه خود ناامید گردانم، به درگاه چه کسی پناهنده شوند؟» 

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

۲۷ هزار زنجانی واجد شرایط خانه‌دار شدن هستند

چ آگوست 2 , 2023
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه بیش از ۹۱ هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن در استان ثبت نام کرده بودند، گفت: از این تعداد ۲۷ هزار نفر واجد شرایط شدند و بیش از ۷۰ درصد رد درخواست شدند.