Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

خدمات رسانی کاروان‌های نذر آب به بیش از ۲۰ هزار نفر در خراسان‌جنوبی

خدمات رسانی کاروان‌های نذر آب به بیش از ۲۰ هزار نفر در خراسان‌جنوبی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: تاکنون به بیش از ۲۰ هزار نفر از مردم مناطق کم برخوردار استان از خدمات سلامت کاروان‌های نذر آب برخوردار شدند.

خدمات رسانی کاروان‌های نذر آب به بیش از ۲۰ هزار نفر در خراسان‌جنوبی

به گزارش آموزش php از نهبندان، محمد علی کاوسی امروز در حاشیه بازدید از فعالیت پزشکان هلال احمر استان گلستان حاضر در مرکز خدمات جامع سلامت روستایی عباس آباد اردونی از توابع شهرستان نهبندان، اظهار داشت: جمعیت هلال احمر امسال مفتخر است برای پنجمین سال نذر آب را در کشور برگزار می‌کند. وی افزود: در خراسان‌جنوبی این چهاردهمین کاروان نذر آبی است که در شهرستان نهبندان اجرا می‌شود. مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۲۰ هزار نفر از مردم مناطق کم برخوردار استان از خدمات سلامت کاروانهای نذر آب برخوردار شدند، گفت: خدمات این کاروان ها در سه محور پایش سلامت و خدمات پزشکی، خدمات معیشتی و کاهش تنش آب است. کاوسی اظهار کرد: امیدواریم این برنامه تا زمانی که به جامعه‌ای تاب آور در سطح استان دست پیدا کنیم این خدمات از طرف جمعیت هلال احمر در سطح استان خراسان جنوبی ادامه داشته باشد. پایان پیام/۶۹۰۲۷

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

چرا آمریکا حاضر نیست عراق را ترک کند؟

ش مه 20 , 2023
جو بایدن وضعیت فوق العاده درباره عراق را یک سال دیگر تمدید کرد، آمریکایی که هیچ بهانه‌ای برای حضور در این کشور ندارد، اما اعلام کرده که قرار نیست عراق را ترک کند.