Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

خرید بیش از ۵۰۰ تن کلزا در شرقی‌ترین شهر مازندران

خرید بیش از ۵۰۰ تن کلزا در شرقی‌ترین شهر مازندران

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران گفت: در روزهای آغازین خرید تضمینی دانه روغنی کلزا در استان، ۵۷۸ تن کلزا در شهرستان گلوگاه از کشاورزان این منطقه تحویل گرفته شده است.

خرید بیش از ۵۰۰ تن کلزا در شرقی‌ترین شهر مازندران

به گزارش آموزش php از مازندران، عباسعلی وفایی‌نژاد مدیرکل ِغله و خدمات بازرگانی استان مازندران، اظهار کرد: در روزهای آغازین خرید تضمینی دانه روغنی کلزا در استان مازندران، ۵۷۸تن کلزا در شهرستان گلوگاه از کشاورزان این منطقه تحویل گرفته شده است. وی افزود: کشاورزان مازندرانی تاکنون ۶۱۴ تن کلزا به مراکز خرید تضمینی دانه روغنی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران تحویل دادند که شهرستان گلوگاه با تحویل گرفتن ۵۷۸ تن کلزا بیشترین آمار دریافت این محصول را در اختیار دارد. مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران یادآور شد: خرید تضمینی دانه روغنی کلزا در استان با فعال شدن ۵ مرکز در شهرستان‌های گلوگاه، نکا، ساری، جویبار و آمل آغاز شد که در صورت نیاز به تعداد آن افزوده خواهد شد. وفایی‌نژاد گفت: با توجه به وضعیت جوی هوا در استان و بارش باران در برخی شهرستان‌ها انتظار می‌رود کشاورزان عزیز از برداشت کلزا خودداری کرده و محصول خود را با اطمینان از رطوبت پایین آن، به مراکز خرید تضمینی دانه روغنی تحویل دهند. وی یادآور شد: مراکز خرید تضمینی کلزا در استان مازندران، این محصول را با ۲ تا ۷ درصد ناخالصی و ۱۰ تا ۲۰ درصد رطوبت تحویل می‌گیرند.    پایان پیام/۸۶۰۳۴/م  

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

سرلشکر سلامی: اقتدارآفرینی ما در حوزه موشکی مرهون مجاهدت‌های سردار طهرانی‌مقدم است

ش مه 13 , 2023
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: اقتدارآفرینی و توان‌افزایی دفاعی امروز در حوزه موشکی مرهون مجاهدت‌ها و تلاش‌های سردار طهرانی‌مقدم است.