Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

دیدار وزیر صنایع و تجارت بورکینافاسو با امیرعبداللهیان

دیدار وزیر صنایع و تجارت بورکینافاسو با امیرعبداللهیان

وزیر امور خارجه در دیدار وزیر صنایع و تجارت بورکینافاسو با اشاره به سیاست دولت سیزدهم مبنی بر توسعه روابط با کشورهای آفریقایی، بر لزوم استفاده از فرصت‌ها برای افزایش همکاری‌ها تأکید کرد.

دیدار وزیر صنایع و تجارت بورکینافاسو با امیرعبداللهیان

به گزارش گروه سیاست خارجی آموزش php، «سرژ پودا» وزیر صنایع و تجارت بورکینافاسو که برای بازدید از نمایشگاه اکسپو ایران به تهران سفر کرده، عصر امروز (دوشنبه) ۱۸ اردیبهشت ماه با حسین امیرعبداللهیان دیدار و گفت‌وگو کرد. وزیر امور خارجه ایران در این دیدار با اشاره به سیاست دولت سیزدهم مبنی بر توسعه روابط با کشورهای آفریقایی در زمینه‌های مختلف، بر لزوم استفاده از فرصت‌ها برای افزایش همکاری‌های فیمابین تأکید کرد. وزیر صنایع و تجارت بورکینافاسو نیز در این دیدار از پیشرفت و توسعه جمهوری اسلامی ایران علیرغم تحریم‌ها تمجید کرد و افزود: فرصت و زمینه‌های فراوانی برای همکاری فیمابین وجود دارد. وی همچنین سفر هیأت ۱۴ نفره بخش خصوصی بورکینافاسو به ایران برای بازدید از نمایشگاه اکسپو را فرصت مناسبی برای شناخت بیشتر شرکت‌های کشورش از ظرفیت‌های بالای اقتصادی جمهوری اسلامی ایران خواند و ابراز امیدواری کرد با افزایش رفت و آمدها، دو کشور شاهد گسترش بیش از پیش همکاری‌ها باشند. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

حمله جنگنده‌های صهیونیستی به نوار غزه برای ترور هدفمند+ فیلم

س مه 9 , 2023
رسانه‌های رژیم صهیونیستی می‌گویند که جنگنده‌های این رژیم برای ترور هدفمند اعضای ارشد و سران جنبش جهادی اسلامی، به شهرهای غزه، رفح و خان‌یونس حمله کردند.