Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

راهپیمایی روز ملی عفاف و حجاب در ورامین برگزار می‌شود

راهپیمایی روز ملی عفاف و حجاب در ورامین برگزار می‌شود

فرماندار ویژه ورامین گفت: روز ۲۱ تیرماه به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب، راهپیمایی خانوادگی در سطح شهرستان ورامین با حضور تمامی آحاد مردم برگزار می‌شود.

راهپیمایی روز ملی عفاف و حجاب در ورامین برگزار می‌شود

به گزارش آموزش php از ورامین، مجید درویشی فرماندار ویژه شهرستان ورامین ظهر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان، اظهار کرد: طبق دستور عمل های اجرایی تاکنون هیچ یک از رستوران های سنتی و کافه ها مجوز اجرای موسیقی زنده را از دستگاه های متولی کسب نکرده اند و لذا دستگاه های نظارتی باید در این امر نظارت قاطعانه داشته باشند. وی گفت: در برخی از کافه ها و رستوران ها طبق گزارشات رسیده قوانین اجرایی اصلا اجرا نمی‌شود و مقرر شد که گشت مشترک در آینده نزدیک بر روند کاری این اماکن و صنوف نظارت کافی را داشته باشد. معاون استاندار تهران با اشاره به در پیش بودن هفته عفاف و حجاب افزود: روز ۲۱ تیرماه به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب راهپیمایی خانوادگی در سطح شهرستان ورامین با حضور تمامی آحاد مردم برگزار می‌شود. درویشی افزود: دستور عمل های اجرایی مناسبی در قرارگاه عفاف و حجاب شهرستان ورامین پیش بینی شده است که توسط مجموعه ها و ادارات پیگیری و اجرا شود. در پایان به مناسبت ایام عید غدیر از تعدادی از خانواده معظم شهدای سادات شهرستان ورامین تقدیر و تجلیل به عمل آمد. پایان پیام/۶۷۰۳۷

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

لوکاشنکو: جنگ داخلی در اروپا امکان پذیر است

ج جولای 7 , 2023
رئیس جمهور بلاروس روز پنجشنبه در مصاحبه‌ای با اشاره به حوادث اخیر در فرانسه گفت که جنگ داخلی در اتحادیه اروپا امکان پذیر است.