Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

رفع ناترازی انرژی از مطالبات جدی صنعتگران است

رفع ناترازی انرژی از مطالبات جدی صنعتگران است

استاندار قزوین گفت: ناترازی انرژی به ویژه برق یکی از مشکلات و مطالبات جدی تولیدکنندگان است که قرار شد در جلسه ای به ریاست معاون اقتصادی استاندار با انجمن های صنعتی و تولیدی این موضوع مورد تدبیر قرار گیرد.

رفع ناترازی انرژی از مطالبات جدی صنعتگران است

به گزارش آموزش php از قزوین؛ محمدمهدی اعلایی، استاندار قزوین در نشست با انجمن کارفرمایی صنایع کانی غیرفلزی استان قزوین اظهار کرد: حوزه کانی یکی از بخش های پر رغبت و مزیت دار برای استان است و باید در اولویت حمایت بخش های حاکمیتی قرار گیرد.

وی افزود: در راستای به حداقل رساندن مشکلات این واحدها از مدیران این شرکت ها انتظار می رود مشکلات خود را مطرح کنند و نگذارند این مشکلات مزمن شود.

اعلایی گفت: رفع ناترازی انرژی به ویژه برق یکی از مشکلات و مطالبات جدی تولیدکنندگان است که قرار شد در جلسه ای به ریاست معاون اقتصادی استاندار با انجمن های صنعتی و تولیدی این موضوع مورد تدبیر قرار گیرد.

استاندار قزوین اضافه کرد: سرمایه گذاری در تولید برق هم یکی از موضوعات راهگشا در این حوزه است و شرکت ها در این زمینه هم می توانند ورود کنند و از ظرفیت هایی مثل مزایای شهرک انرژی خورشیدی بهره مند شوند.

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به اهمیت مشارکت مردم در تولید اظهار کرد: یکی از شقوق مشارکت مردم در تولید، بهینه سازی مصرف انرژی از سوی مردم و به طبع آن قطع نشدن برق واحدهای تولیدی و افزایش تولید است که بسیار موثر است و امیدواریم مردم استان در این زمینه نهایت همکاری را به خصوص در ایام پیک مصرف برق داشته باشند.

در این نشست تعدادی از اعضای حاضر در جلسه به بیان مهم ترین مطالبات و دغدغه های خود پرداختند.

گفتنی است؛ این نشست به میزبانی واحد صنعتی کاشی الوند برگزار شده است.

۴۶

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

طالبان و همسایگان آن: یک قالب منطقه ای برای غلبه بر چالش‌ها در افغانستان و فراتر از آن

ج آوریل 19 , 2024
اخیرا دولت طالبان در افغانستان در توسعه همکاری با کشورهای همسایه نسبتا موفق بوده است. به نظر می رسد که به جای تمرکز صرفا بر انزوا از غرب، رژیم فعلی تصمیم گرفته است که به طور فعال روابط خود را با دولت های منطقه برقرار کند و تاکید اصلی سیاست خارجی خود را بر دولت […]