Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

روایت زندگی شهید محمدرضا یوسفی با کتاب”طلبه عشق”

روایت زندگی شهید محمدرضا یوسفی با کتاب”طلبه عشق”

مدیر ادبیات و تاریخ اداره‌ کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همدان از چاپ کتاب “طلبه عشق” خبر داد و گفت: این کتاب خاطرات محمدرضا یوسفی طلبه شهید را به تصویر بکشد.

محمد برخوردار امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به کتاب‌های چاپ شده با موضوع شهدای روحانی اظهار کرد: “طلبه عشق” کتابی است که به شرح خاطرات طلبه شهید محمدرضا یوسفی می‌پردازد. وی با بیان اینکه نویسنده این کتاب لیلا گودرزیان‌فر است افزود: این کتاب توسط انتشارات حماسه ماندگار به چاپ رسیده است. مدیر ادبیات و تاریخ اداره‌ کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان گفت: کتاب “طلبه‌ عشق” روایتی است از آنهایی که هم دماءشان و قلم‌شان در خدمت اسلام و اعتلای نام ایران بوده است. وی گفت: در مقدمه کتاب نوشته شده “وقتی قلم علماء مشق عشق می‌نویسد چه تماشایی می‌شود و چه خواندنی درس آزادی و آزادمردی است، وقتی که نیاز است باید سلاح جای قلم را بگیرد و “مدادالعلماء و دماء شهداء” افضل می‌شود بر همه دانش‌ها و خون‌ها. برخوردار با بیان اینکه جهاد طلاب مصداقی بر “اشداء علی الکفار رحماء بینهم” است اضافه کرد: شهید محمدرضا یوسفی سال ۱۳۴۷ در ملایر به دنیا آمد و پنجم مرداد سال ۷۶  در عملیات غرورآمیز مرصاد به شهادت رسید. پایان پیام/۸۹۰۳۳/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

شبکه اجتماعی ترامپ جان بایدن را نجات داد

ج آگوست 11 , 2023
پلیس اف.بی.آی با همکاری شبکه اجتماعی متعلق به دونالد ترامپ مردی را که جو بایدن را در فضای اجتماعی تهدید به قتل کرده بود کشت.