Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

رکورد دمای هوا زاهدان بعد از ۶۰ سال به ۴۴ درجه رسید

رکورد دمای هوا زاهدان بعد از ۶۰ سال به ۴۴ درجه رسید

مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: امروز بیشینه دمای شهر زاهدان به ۴۴ درجه سلسیوس رسید که در ۶۰ سال اخیر این دما بی‌سابقه بوده که بیشترین دمای ثبت شده مربوط به سال ۱۳۴۲ بوده است.

رکورد دمای هوا زاهدان بعد از ۶۰ سال به ۴۴ درجه رسید

به گزارش آموزش php از زاهدان به نقل از روابط عمومی اداره‌کل هواشناسی سیستان و بلوچستان، محسن حیدری اظهار کرد: ظهر روز ۱۰تیر ماه بیشینه دمای شهر زاهدان به ۴۴ درجه سلسیوس رسید که در ۶۰ سال اخیر این دما بی‌سابقه بوده که بیشترین دمای ثبت شده مربوط به سال ۱۳۴۲ بوده است. مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان بیان کرد: از لحاظ دمایی گرمای هوا طی  امروز و فردا ادامه دارد و روند کاهشی دما از روز دوشنبه با شدت گرفتن بادهای ۱۲۰روزه شروع می‌شود. حیدری توصیه کرد: در روزهای آتی با توجه به افزایش محسوس دما از ترددهای غیر ضروری در فضای باز به ویژه اواسط روز تا بعدظهر خودداری شود و تامین، توزیع و مصرف بهینه آب و برق مدیریت انجام شود. پایان پیام/3139

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

دستگاه‌های اجرایی برای گسترش فرهنگ حجاب چه اقداماتی داشته‌اند؟

ش جولای 1 , 2023
براساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی هریک از دستگاه های اجرایی جهت «گسترش فرهنگ عفاف و حجاب» وظایفی دارند، به‌همین منظور از مسئولان دستگاه‌های متولی درباره میزان فعالیت‌های خود در این حوزه پرسیدیم.