Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

زلنسکی: جهان ابزار کافی برای شکست دادن روسیه را دارد

زلنسکی: جهان ابزار کافی برای شکست دادن روسیه را دارد

رئیس جمهور اوکراین شامگاه سه شنبه گفت که جهان آزاد، ابزار کافی برای توقف حملات روسیه به اوکراین و شکست دادن این کشور را دارد.

زلنسکی: جهان ابزار کافی برای شکست دادن روسیه را دارد

به گزارش گروه بین الملل آموزش php،‌«ولودمیر زلنسکی» رئیس جمهور اوکراین روز سه شنبه هشدار داد که اوضاع در دونتسک بسیار سخت بوده و شرایط این منطقه نیازمند سطح جدیدی از کمک‌های نظامی از سوی غرب است. وی در ادامه سخنانش گفت: «جهان آزاد، ابزار کافی برای توقف حمله روسیه به کشورمان و وارد کردن شکست تاریخی به مسکو را دارد». این در حالی است که ناتو و اتحادیه اروپا روز سه شنبه متعهد شدند که حمایت خود را از اوکراین برای مقابله با روسیه تقویت کنند. «ینس استولتنبرگ» دبیرکل ناتو پس از امضای بیانیه مشترک با مقامات ارشد اتحادیه اروپا گفت: «باید حمایت خود را از اوکراین بیشتر تقویت کنیم. باید به تقویت مشارکت بین ناتو و اتحادیه اروپا ادامه دهیم.»  بر اساس این گزارش، کشورهای عضو ائتلاف ناتو و اتحادیه اروپا میلیاردها دلار تسلیحات به اوکراین در مقابله با روسیه فرستاده‌اند. آمریکا، آلمان و فرانسه اعلام کرده‌اند که خودروهای زرهی جنگی را به اوکراین عرضه خواهند کرد، اما کی‌یف درخواست کرده تانک‌های سنگین پیشرفته نیز ارسال شود. پایان پیام/.

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

هنر هوش مصنوعی در تولید پروتئین انسانی/ گام بلند دانشمندان در جهت بهبود بسیاری از بیماری ها

چ ژانویه 11 , 2023
بدن ما به طور طبیعی حدود 200هزار پروتئین تولید می کند که همه چیز از هضم غذا گرفته تا حرکت اکسیژن در جریان خون را کنترل می‌کنند؛ اکنون، محققان در حال کار روی ایجاد پروتئین‌هایی هستند که در طبیعت یافت نمی‌شوند، به این امید که توانایی ما در مبارزه با بیماری‌ها را بهبود بخشند.