Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

سرقت میلیاردی از پالایشگاه نفت تهران/ ۲ سارق حرفه‌ای دستگیر شدند

سرقت میلیاردی از پالایشگاه نفت تهران/ ۲ سارق حرفه‌ای دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: با تلاش مأموران کلانتری کهریزک ۲ سارق حرفه‌ای که از پالایشگاه نفت تهران ۱۰ میلیارد ریال تجهیزات صنعتی سرقت کرده بودند، دستگیر شدند.

سرقت میلیاردی از پالایشگاه نفت تهران/ ۲ سارق حرفه‌ای دستگیر شدند

به گزارش آموزش php از ری، سردار دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری اظهار کرد: در پی وقوع سرقت از پالایشگاه نفت تهران و سرقت تجهیزات صنعتی از پالایشگاه، تیمی از ماموران عملیات کلانتری مسئولیت را برعهده گرفتند. وی افزود: بررسی‌های اولیه نشان از این داشت سرقت توسط ۲ سارق جوان اتفاق افتاده است و با انجام اقدامات تخصصی و اطلاعاتی هویت و محل اختفاء سارقان در محدوده کهریزک شناسایی و پس از هماهنگی‌های قضائی متهمان در مخفیگاهشان دستگیر شدند. فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به اینکه در بازدید از مخفیگاه متهمان این اموال به سرقت رفته از پالایشگاه کشف شد، افزود: متهمان در کمتر از ۴۸ ساعت شناسایی و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند. جلیلیان با بیان اینکه کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را ۱۰ میلیارد ریال اعلام کردند، افزود: کشف سایر جرایم احتمالی متهمان در دستور کار قرار دارد. پایان پیام/67062

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

آغاز به کار بازارهای روز در چهارمحال و بختیاری از نیمه اسفندماه

چ فوریه 22 , 2023
استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه بازارچه‌های تعاونی و بازارهای روز در مرکز استان و دیگر شهرستان‌ها باید تا ۱۵ اسفندماه آماده ارائه خدمات باشند، گفت: در هر شهرستان باید حداقل یک بازار روز برای ارائه صنایع دستی و کالاهای دولتی راه‌اندازی شود.