Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

سفر دومین وزیر صهیونیست به عربستان

سفر دومین وزیر صهیونیست به عربستان

تنها چند روز پس از سفر وزیر گردشگری رژیم صهیونیستی به عربستان سعودی، وزیر ارتباطات این رژیم در صدر هیأتی عالی‌رتبه از مقامات این رژیم عازم عربستان شد.

سفر دومین وزیر صهیونیست به عربستان

به گزارش گروه بین‌الملل آموزش php، هیأتی از فلسطین اشغالی به ریاست «شلومو کرعی» وزیر ارتباطات رژیم صهیونیستی، امروز (یکشنبه)، برای شرکت در نشست اتحادیه جهانی پست عازم عربستان شد. پایگاه خبری «عرب۴۸» به نقل از رسانه‌های صهیونیستی گزارش داد شماری از مقامات وزارت ارتباطات رژیم صهیونیستی، «داوید بیتان» رئیس کمیسیون اقتصاد کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) در این سفر کرعی را همراهی خواهند کرد. با این حال هیچ نماینده‌ای از سازمان پست رژیم صهیونیستی در این هیأت حضور ندارد و آن‌ها به‌صورت آنلاین در نشست شرکت خواهند کرد. عرب۴۸ می‌گوید که دلیل عدم حضور مقامات سازمان پست در این نشست که قرار است در ریاض برگزار شود، اختلاف کرعی و «میشائیل فاکنین» رئیس شرکت پست بوده است. این سفر در حالی صورت می‌گیرد که پیش از این «حاییم کاتس» وزیر گردشگری رژیم صهیونیستی نیز روز سه‌شنبه هفته گذشته برای شرکت در اجلاس سازمان گردشگری سازمان ملل عازم عربستان شده بود. پیش از این سفر نیز رادیوی «کان» گزارش داده بود یکی از مقامات وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی با یک سیاستمدار ارشد سعودی در عربستان دیدار کرده است. کان ضمن سری خواندن این سفر، اشاره‌ای به نام مقام سعودی یادشده نکرده بود و در عین حال مدعی شده بود که اجازه انتشار اطلاعات بیشتر درباره این سفر داده نشده است. مقامات رژیم صهیونیستی در حالی به عربستان سفر می‌کنند که «محمد بن سلمان» ولی‌عهد سعودی اخیرا در مصاحبه با شبکه آمریکایی «فاکس نیوز» گفت ریاض و تل‌آویو هر روز به عادی‌سازی روابط نزدیک‌تر می‌شوند. «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نیز در سخنرانی اخیر خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد مدعی شد که روابط این رژیم و عربستان سعودی به زودی عادی‌سازی خواهد شد. پایان پیام/م

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

راه‌اندازی اتاق هلال در مناطق کم‌برخوردار

ی اکتبر 1 , 2023
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان به شناسایی مناطق کم‌برخوردار توسط وزارت کشور خبر داد و گفت: هلال احمر برای ارائه خدمات در این مناطق اتاق هلال راه‌اندازی کرده است.