Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

شرور فضای مجازی در گنبدکاووس دستگیر شد

شرور فضای مجازی در گنبدکاووس دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس گفت: فرد شروری که در فضای مجازی با انتشار عکس خود با اسلحه اقدام به تهدید مردم و قدرت‌نمایی می‌کرد، دستگیر شد.

شرور فضای مجازی در گنبدکاووس دستگیر شد

به گزارش آموزش php از گنبدکاووس، نادعلی صادقی در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: در رصد و پایش فضای مجازی توسط کارشناسان و پلیس فتا گنبدکاووس، مشخص شد فرد شروری با انتشار عکس خود با اسلحه اقدام به تدید مردم و قدرت ‌نمایی می‌کند. وی تصریح کرد:، پس از انجام تحقیقات علمی و جستجوی هوشمندانه در فضای مجازی هویت وی شناسایی شد و بعد از هماهنگی با مرجع ذیصلاح در یک عملیات ضربتی این فرد در مخفیگاه خود دستگیر شد. فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس خاطرنشان کرد: در بازرسی‌های به عمل آمده از مخفیگاه این فرد، چند قبضه سلاح سرد و اقلام غیرمجاز شناسایی و کشف شد. وی بیان کرد: یکی از اولویت‌های پلیس رصد تحرکات اراذل و اوباش در فضای مجازی است و هر فردی با انتشار تصاویر و فیلم از اقدامات مجرمانه خود، قصد قدرت‌نمایی و جلب توجه و تهدید مردم را داشته‌باشد دستگیر خواهدشد. صادقی گفت: پلیس شهرستان، فضای مجازی را به طور مستمر رصد و پایش می‌کند و به چنین افرادی اجازه عرض اندام  نخواهد داد. پایان پیام/۸۳۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

استاندار یزد:‌ نهادهای مردمی یزد در حوزه ورزش آماده همکاری با تاجیسکتان هستند

س دسامبر 26 , 2023
استاندار یزد با اشاره به اهمیت ظرفیت نهاد‌های مردمی در ایران و استان یزد،‌گفت: نهادهای مردمی استان یزد همکاری با تاجیکستان هستند.