Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

طوفان خراسان جنوبی را با 86 کیلومتر در ساعت در نوردید

طوفان خراسان جنوبی را با 86 کیلومتر در ساعت در نوردید

کارشناس هواشناسی خراسان گفت:در ۲۴ ساعت گذشته، بیشترین سرعت وزش باد در علی آباد زارعین خوسف با ۸۶ کیلومتر بر ساعت ثبت شد.

طوفان خراسان جنوبی را با 86 کیلومتر در ساعت در نوردید

فاطمه لطفی،کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس از بیرجند اظهارداشت: مطابق با الگوی نقشه ها و خروجی مدلهای پیش یابی هواشناسی، امروز نیز در برخی ساعات وزش باد شدید همراه با گرد و خاک،کاهش دید افقی و کیفیت هوا در استان قابل پیش بینی است. وی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته، بیشترین سرعت وزش باد در علی آباد زارعین با ۸۶ کیلومتر بر ساعت ثبت شد، افزود: در حال حاضر نیز بیشتر نقاط استان به جز بیرجند و قائن ، کاهش دید افقی گزارش شده است. وی با اشاره به این که به لحاظ دمایی به تدریج تا اواسط هفته آینده روند تغییرات دما کاهشی خواهد بود، گفت: براین اساس احتمال وقوع یخبندان در مناطق سردسیر و مرتفع استان در صبح سه شنبه ۲۹ فروردین وجود دارد. کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی ادامه داد: در شبانه روز گذشته ، قاین، بیرجند و سربیشه با حداقل دمای ۱۵ درجه سلسیوس بالای صفر خنک ترین و بندان با حداکثر دمای ۳۹ درجه سلسیوس بالای صفر گرمترین شهر استان گزارش شد. لطفی افزود: حداکثر دمای مرکز استان نیز دراین مدت ۳۱ درجه سلسیوس بود. پایان پیام/۳۶۳۵/ف

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

خروش مردم شیعه و سنی بندرلنگه در راهپیمایی روز قدس به روایت تصویر

ج آوریل 14 , 2023
همزمان با سراسر میهن اسلامی و در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس در شهرستان بندرلنگه با حضور مردم شیعه وسنی این شهرستان برگزار شد.