Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

علت تصادف زنجیره‌ای بزرگراه شهید دستجردی اصفهان مشخص شد

علت تصادف زنجیره‌ای بزرگراه شهید دستجردی اصفهان مشخص شد

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان علت تصادف زنجیره‌ای امروز در بزرگراه شهید دستجردی شهر اصفهان را تشریح کرد.

علت تصادف زنجیره‌ای بزرگراه شهید دستجردی اصفهان مشخص شد

محمدرضا محمدی رئیس پلیس راهور استان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: ساعت ۱۰ و ۴۰ دقیقه صبح امروز در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید دستجردی شهر اصفهان یک دستگاه خودروی سواری پراید به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه با عقب یک دستگاه خودروی سواری پراید دیگر برخورد کرده و متعاقب آن یک دستگاه خودروی تانکر حامل سوخت که در این مسیر در حرکت بود به علت تخطی از سرعت مطمئنه برای اینکه با خودروهای پراید برخورد نکند از مسیر خارج و وارد لاین مخالف می‌شود. وی افزود: خودروی تریلر در لاین مخالف پس از برخورد با یک دستگاه خودروی سواری پراید دیگر در محدوده خاکی بزرگراه متوقف می شود. محمدی با بیان اینکه در این حادثه در مجموع ۵ نفر از سرنشینان ۳ دستگاه خودروی پراید مجروح شدند، بیان کرد: وقوع این حادثه برای ساعاتی باعث بروز ترافیک و راه‌بندان در مسیر بزرگراه و مشکلاتی برای سایر خودروها شد که پس از پاکسازی محل، وضعیت عبور و مرور به حالت عادی برگشت. رئیس پلیس راهور استان اصفهان نبود کمربندی مناسب در این بزرگراه را از دلایل بروز چنین ترافیک‌هایی در مواقع بروز حوادث رانندگی عنوان کرد و گفت: امیدواریم با تدبیر مسؤولان شهرداری هر چه زودتر کمربندی مناسب در این بزرگراه ایجاد تا از بروز چنین مسایلی در آینده جلوگیری شود. پایان پیام/۶۳۱۰۱/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

تشکل‌های دانشجویی در البرز باید فعال شوند

ش ژوئن 24 , 2023
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز با اشاره به نگاه ویژه دولت سیزدهم در حمایت از جامعه دانشجویی و توجه به مسائل دانشجویان، گفت: همواره دانشگاه‌ها مورد توجه خاص بوده اند بطوریکه این چهارمین بازدید میدانی از سلسله بازدیدها به منظور رصد وضعیت دانشگاه‌های استان بشمار می‌رود.