Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

فارس من| دستگاه دیپلماسی پیگیر آزادی «حسن علی العماد» باشد

فارس من| دستگاه دیپلماسی پیگیر آزادی «حسن علی العماد» باشد

کاربران فارس من در کمپینی خواستار پیگیری آزادی حسن علی‌ العماد دبیرکل جنبش «مستقبل العداله» توسط دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران از طریق تعاملات با عربستان سعودی شدند.

فارس من| دستگاه دیپلماسی پیگیر آزادی «حسن علی العماد» باشد

به گزارش آموزش php، جمعی از کاربران فارس من در کمپینی خواستار پیگیری دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران برای آزادی «حسن علی یحیی العماد» دبیرکل جنبش «مستقبل العداله» یمن از عناصر تأثیرگذار در جنبش انصارالله که پس از سفرش به ایران توسط ارتش دولت مستعفی یمن دستگیر شده و نزدیک به ۲ سال است در بازداشت به سر می‌برد، شدند. کاربران فارس من در این کمپین عنوان کرده‌اند: توقع می‌رود با توجه به اینکه با دولت عربستان روند بهبود ارتباط را داریم در همین آغاز پیگیر شرایط آزادی ایشان باشیم. ان‌شاءالله که شاهد انفعال دستگاه دیپلماسی در این موضوع نباشیم که اگر چنین شد شاید سرنوشتی چون شیخ نمر النمر برای ایشان رقم بخورد.

  لازم به ذکر است، شهریور ۱۴۰۰ «حسن علی یحیی العماد» پس از ورود به یمن توسط ارتش دولت مستعفی این کشور دستگیر شد.  در همین خصوص «نادر طالب‌زاده» همان زمان در گفت‌وگویی با مشرق در این باره گفته بود: العماد نه‌ تنها اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی در ایران و انتقال آن‌ها برای حمایت از این جنبش نیز می‌کرده، بلکه به عنوان شخصیتی نظریه‌پرداز و ایدئولوژیست برای جنبش انصارالله بی‌اندازه اهمیت دارد. این سیاستمدار یمنی مواضع صریحی علیه رژیم‌های سعودی و صهیونیستی اتخاذ کرده و رسانه‌های ضدانصارالله دستگیری او را به شکل گسترده‌ای تبلیغ کرده‌اند. (اینجا بخوانید) پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

هشدار محیط‌زیست به واحدهای متخلف حاشیه رودخانه جاجرود

ی آوریل 16 , 2023
معاون محیط زیست انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران از برخورد قضایی با واحدهای متخلف مستقر در حاشیه رودخانه حفاظت شده جاجرود خبر داد .