Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

قانون ضدروسی انگلیس برای حفظ تحریم‌ها علیه مسکو

قانون ضدروسی انگلیس برای حفظ تحریم‌ها علیه مسکو

وزارت خارجه انگلیس قانونی را ارائه کرد که طبق آن تحریم‌ها علیه روسیه تا زمانی که مسکو به اوکراین غرامت پرداخت نکرده، ادامه می‌یابد.

قانون ضدروسی انگلیس برای حفظ تحریم‌ها علیه مسکو

به گزارش گروه بین‌الملل آموزش php، وزارت خارجه انگلیس دوشنبه (۱۹ ژوئن) قانونی را ارائه کرد که به آن اجازه می‌دهد تحریم‌ها علیه روسیه را تا زمانی که مسکو به اوکراین غرامت پرداخت نکرده، حفظ کند. 

به گزارش رویترز، «جیمز کلورلی» وزیر خارجه انگلیس در این خصوص گفت: در حالی که اوکراین به دفاع از خود در مقابل تهاجم روسیه ادامه می‌دهد، اثرات وحشتناک جنگ پوتین واضح است. نیازهای بازسازی اوکراین بسیار زیاد است و خواهد بود. 

وی که کشورش از آغاز درگیری‌ها در اوکراین به همراه آمریکا فشارهای غرب علیه روسیه را رهبری کرده، افزود: از طریق اقدامات امروز ما، رویکرد تحریم انگلیس را تقویت و تایید می‌کنیم بریتانیا آماده است از تحریم‌ها استفاده کند تا اطمینان حاصل شود روسیه هزینه تعمیر کشوری که بی‌ملاحظه به آن حمله کرده است را می‌پردازد. 

کشورهای غربی در حال اعمال تحریم‌های بی‌سابقه علیه روسیه هستند و همچنین به دیگر کشورها در اقصی نقاط جهان از هند در آسیا گرفته تا برزیل در آمریکای لاتین، برای دور شدن از روسیه و منزوی کردن این کشور فشار می‌آورند.

دولت زلنسکی با طرح این ادعا که حمله روس‌ها علیه کشورش به‌مثابه اقدام علیه کل اروپاست، تاکنون ده‌ها میلیارد دلار کمک نظامی از کشورهای غربی جلب کرده است.

کمک‌های آمریکا به اوکراین بسیار قابل توجه بوده و برخی از پیشرفته‌ترین تجهیزات ناتو راهی میادین نبرد با روسیه شده‌اند؛ تانک‌های لئوپارد و سامانه‌های ضدهوایی پاتریوت از این جمله‌اند.

با وجود ارسال تجهیزات پیشرفته گسترده از سوی کشورهای غربی برای اوکراین، ضدحملات کی‌یف در روزهای اخیر علیه نیروهای روسیه توفیقی نداشته و تلفات و خسارات سنگینی را به طرف اوکراینی تحمیل کرده است. 

پایان پیام/م

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

جام ملت‌های زیر 17 سال آسیا| فرصت سوزی صعود ایران را به تعویق انداخت

د ژوئن 19 , 2023
تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان در دومین بازی مسابقات جام ملت‌های آسیا مقابل قطر به تساوی رسید.